uzmatytas


uzmatytas

susitikau vln savo parduota tributa - nuplautas, vytis uzlipintas Apkabinimas

Vaziuoja ApkabinimasEsu uzmates savo Toyota keliskart, Pasar B5.5 viena, o daugiau nelabai ir pamenu.

Gerai

bleč, Donskis numirė… Žulikas nu… stipriai per anksti Nežinau Mažai tokių žmonių mūsų žemele vaikščiojo…

Savo E60 maždaug kartą į kelias savaites matau. Cha cha

Patiko man Donskis…

o man nepatiko donskis, kiek klausiau jo bazaru per radija- pagyru puodas ble. uzmatau Mašina su tuo jojiku uzlipintu, visada praeidamas vafli uzmetu Juokiasi

Cia tie su vyciais tai kas? Vanago remejai, šauliai, siaip patriotai ar viskas kartu? Šypsena

Tiek išprususių, protingų žmonių, koks Donskis buvo, pas mus tikrai laaabai mažai yra Nežinau suprantu būtų 85m, viskas ok, negali pykt, senukas jau, bet 54 Nežinau

kursuose buvau,tai vienas mariciokas nakolkes dare,tai puse teliuku prisipiese tu arkliu kur papuole Juokiasi=25e

man tai vytis pats kaip simbolis Lietuviskas patinka, irgi turiu uzsiklijaves Gerai

Algirdekas Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Žliumbia ajaaaajai Užsispyręs

man vytis yra grazu ir savita, bet tas pytuchas vanagas gadina ta vycio ivaizdi Blogai

siemens1 o tie kur vazineja uzsideda numeriu remelius su uzrasu ROSIJA, tai cia kaip patriotai, vatnykai, putino remejai litofcai…?

vytis lygiai taip pat ir bulbu simbolis Juokiasio ant masinos vytis, tai reiskia saugokis, vadyla bus panasus kaip ir zuvi uzsilipines. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Nakčiau, bet tu rimtai nuplaukęs esi kaip matau… netoli atsilupimo ribos… jau užteko to video per žinias aišku…

geriau vytis nei apsilupes vairas Apkabinimas

nia, skirtingi prioritetai tiesiog. kai Marcinkevicius pamiro, ejau ir as atsisveikint, bet sitie visi leopoldai… tai bbd. Cha chaseip tema trb beprasme, risam, tiesiog tavo aaajajaajai donskis miro man labai Juokiasi Juokiasi Juokiasi pasirode.

vairas ble… zinotumet kaip man pxui tas vairas Juokiasi Juokiasi Juokiasi krc vaira db bobos ant suoliuko pasigavo. Cha cha Cha cha kiek nedaug tereik jumi. Cha cha