Uzlinko jauciu

Uzlinko jauciu

o kaip tu jį nuskandint sugebėjai? Cha cha nuo batų tiek vandens užnešei? Cha cha

toks cepelinas ir rimtam viarslininkui prabanga Cha cha

R’as?

stogas virintas ir liuko nubegimai nepajungti Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

burtiniks kai visad tik papyzdelint

volodia, nesiginčyti su bura !!! jis geriau žino Taip

nu tada xozaino beda po lapuociu pastatyt, ismokos Špyga

Praejau TA - duskit pavid0liai Cha chaRankinis pasirodo buvo vienos puses sustojes. Nezinau ar ant visu taip masinu su diskiniais stabdziais, nes pirma karta rimciau apziurineju, bet ant p407 rankinis kazkaip idomiai viekia - gale tokie stovi du kronsteinai ir tiesiog trosiukas traukalioja viena is ju. Vienos puses buvo kiek prikepes, tai siek tiek pajudinus rankomis, pamankstinus, supurskus WD prasivaiksciojo normlaiai ir stabdo leedas. Tik dumingumas nepatiko - 2,64 (riba 3,0). Pirmu kartu buvo virs 3,0, o po to sekancius du kartus 2,64 ir nemaziau. Gal termostata reiketu pasikesti? DrovusP.S. Tepalai buvo ne nuo turbinos, o nuo alsuoklio slangos nubego, kai buvau nuemes ir zvakes bandziau krapstyti Cha cha O jau buvau persikes, kad turba myza…

gamykloj virino Taip

buvęs dyrikas su saab 9-5 aero į kokį tai akmenį kalė, dugne skylė liko, kompai išsimaudė, irgi zjbs Cha cha

o as, o mano, o man, o pas mane…

naujiena? Cha cha

Kodel man toks R’as mirksejo pardavimo aikstelej viena akim? Nekaltas

nu tai elementarno: arba pardOdi kazkam laimingam i koki kazachstana, kur ner vandens, arba dauzai masina…

jezau, kiek pats esi “sudauzes”? Cha cha

blia sumoki ten ketvirti lemo ir gauni gemara su nuveinanciom turbinom dezem ir viskuom, kas pas “varguoliu” masina laiko puse lemo km… Nekaltas

FBN

turtOliu galvos skausmai Valio Cha cha

Ką reiškia neviršyjo žala vertės? Priklauso, kas tą žalą ir kaip skaičiavo. Mirkt Jei vasia garažiuke sąmatą paadrė per mažą, tai čia kas kaltas? Cha cha