užkliuvo

užkliuvo

kiek kg čia koja kilo? kieme kaip tyčia vakar vėlai vietos nebuvo būtų BMW būtų nurinkę, ne taip abidna būtų Cha cha

Tik tau vienam nukalė? Pas mus kieme yra kažkoks auklėtojas, kas kurnors ne vietoj stato mašiną, valytuvus laužo. Niekaip išgaudyt gandono nepavyksta…

Apsvaigęs

diesel1-nepatingekit spec palikt auto kur jam uzkliutu,ir kamera nediduke HD namie prie lango.

ple parejo bauda , jonavos g. +47km,kadangi antra bauda siemet,jauciu teks atsisveikint su 200e Nekaltas Blogai

O už +47 nereiks pėsti pasivaikščiot?

Kipsas, registruok uosviene ar dar ka nors Taip

dr002> norejau,bet cia filmuota is kabluko,tai tikrai matysis vairuotojas Nekaltasvabalaz> nuo 50 virsaus eina teisiu ribojimai

nu jo, letaeigem budelem veidroziai butinybe

Kipsas, deja nuo 31 jau dedi į stalčių teises…lkpt.policija.lrv.lt/lt/svarbi-informacija/atsakomybe-uz-ket-pa zeidimus

pradedantiems Taip

Po kablelio irgi skaityt reik Taip žodžiu kalbink uošvienę Cha cha

infolex.lt/ta/336765:str416 Taip

RM, kad nesuprasi, kada ten ir kur netinka. Būna porą mėn ramu, tada vėl kažkas. Man didelės žalos nepadarė, T5 galinį valytuvą nulaužė, bet yra kam ir už 500e žalos padaręs. Žodžiu, per barzdą duot norinčių eilutė jau susidarius. Šypsena

bura- pirmai mašinai jettai nebuvo keleivio veidrodžio, bet sekančiom visom buvo, tai įpratau kažkaip Cha cha

nu aš su vienu apsikonfliktavęs buvau kur per dvi vietas mašinas mėtė, vakar kaip tik iš po manęs mačiau su iksu irgi į užgrūstą kiemą bandė lįsti

Pas tėvus kieme irgi buvo atsiradę ponulių su antrą dešimtį metų skaičiuojančiais prabangiais SUV ir pedagoginio lavinimo talentais - toks didelis noras kitus mokyti. Cha cha Neilgai, kažkaip.

o ka daryt tokiu atveju? duosi per ausi- gali uslovke gaut ir mokesi jam. pradeti irgi po musarnias murkdytis? ni pa paniatyjam. mane tokie priverte parkinga issinuomot Juokiasi

Is nugaros per ausi reikia duot, kad neatpazintu Cha cha