Uzgavienes: Kam zemintis ?

Uzgavienes: Kam zemintis ?

tokios tradicijos… jos jau islkusios nuo senu senovesNekaltas bet vistiek uzgavenes jau svencia tik mazieji musu lietuvininkai… geraij, kad ir toliau yra puoselejamos tradicijosGerai

nu ir kas cia bendra tarp sios temos pavadinimo…

tema lievaPiktas

nera cia jokio zeminomosi!!!bleen ci agi tokia svente,o ne siaip vaikstai ir prasai ismaldosPavargęsas tai kai budavau mazesne tai vaiksciodavau persirengus …ir kazkaip nelaikau saves valkataCha cha…nzn gal tau ir panasi i koia bomze as…Juokiasi

čia yra tradicija, nekintama ir nelaužoma. jei tau brangi Tėvynė, lai būna brangios mūsų tauto tradicijos. ir aplamai nematau tame nusižeminimo. čia tik čigonų pagaidinimas.

as yrgi nesuprantu Ne

Ash pritariu tau Taip~ Ash tai jiem duru neatidarau arba pasiunciu Liežuvis~

taigi bl tradicijos tokios, kai mazas buvau pac eidavau prasyt blynu ir jokios gedos nebudawo…

kazkaip nemegstu uzgavieniu.

Ne tu vienas Cha cha~ Ash irgi Liežuvis~

bet tu apmastyk ir sviesiaja puse - vienintele diena metuose, kai patys cigonai ir zydai pas tave i namus eina…tik spek musht Cha cha

Ir as Taip~…

Nebutina zemintis !!! galima ir neprasyt Liežuvis

tokia šventė būna tik kartą į metus. O tradicijos yra tradicijos, pagalvok kaip būtų nuobodu jei visos tradicijos išnyktu? Pavargęs Širdis~

Pritariu Taip GeraiBe to, ar kas verčia eit ir “žemintis” ??? Pavargęs Juk eina tik tie, kurie nori Taip Nekaltas

nenori - neik. Nieks nemus juk, bet kai kam tai yra pramoga, tradicija Mirkt

joa…kam cia kanors keisti, gilintis ir pan…man geraj kaip yra, kaip buvo… Liežuvis Laimingas

niekada nepersirenginedavau.man uzgavenes nepatinka Ne

uzgavenes gerai Mirktir nieks nesizemina , gi neliepia tau sakyt kad esi cigonas Nekaltas

kas sake kad butina but cigonu?.. Labasgalima pvz. velniu… Cha cha lietuviu… Mirktraganom ir pan… Taip