Uz pinigus...

Uz pinigus…

Teisybe Talibai sakai, tokiu merginu daug, ir kuo toliau ju darosi
daugiau.
As ju nesmerkiu, bet negi jos visa gyvenima uz pinigus ir uz tikra "meile" gyvens. Nu nezinau…(I)BučkisMoterysGerai

jei buciau merga visiem duociau uz dyka, negi gaila. tik neteiskit manes as ne *****as.mergos kurios duodasi uz babkes yra ****OS.praktiskai visos mergos yra tokios.bet tai gerai.liau liau liau

Na tas vurukas tik ir tikisi gero sexo,nes jis tokiu kaip ta mergina turi dar begale…tik ji isivaizduoja,kad yra jam vienintele.As net nezinau ka jai pasakyti kai ji manes klausia apie ji ir t.t.Na del sunkios materialines padeties,tai jai isties yra sunku,nors ir dirba,bet reikia mama ir broliuka islaikyti,beto nori ir pati graziai apsirengti,kazkur iseiti…as jos neteisiu,tik man idomu ka jus mastote!Mirkt

man tai cia viskas normaliai atrodo. jei merginai gerai, tai kokios problemos?

gauti pinigu yra ir kituokiu budu.praskesti kojas lengviausia ir sakyti kad kito darbo dirbti nemoku.o tu svelni ar galetum uz babkes kapotis? uz labai dideles babkes?

Taip, svelni, pastatyk save i tos merginos vieta ir tau viskas pasidarys aisku.
O siaip kiekvienas turi savo nuomone, bet turbut tos merginos niekas nepazysta tai ir galvoja apie ja kaip kas nori…Mirkt

Tai kad nemazai tokiu merginu yra. Susiranda turinti pinigu vyruka, pakankamai simpatiska o ne koki tai seni, ir susideda su juo. Patogu. Ir nieko blogo as tame nematau. Kiekvienas sprendzia uz save kaip jam gyvent.

Talibas rašė:

Tai kad man atrodo,tokiu merginu yra dauguma.Ir jos yra parasciausios keksesCha cha

ne kekšės, o šalavos…Piktas

Nu biesas pavarei, turbut su tukiom susiduri daznai

mustah rašė:

Nu biesas pavarei, turbut su tukiom susiduri daznai

Tiesą pasakius anksčiau susidurdawau, bet dabar turiu draugę, kuriai, manau, neswarbūs mano pinigai, o swarbus aš…Šypsena

naujas pavasaris - senos ligos :slight_smile:
have fun Mirkt

cia yra eiline lietuvaite kitaip tariant /k/e/k/s/e/ nieko nuostabaus
bet kas be ko to irgi reikia
jei pana grazi gali moket ir pinigus
siaip kaliu nekenciu

As uz pinigus nesivarau ir nezadu to daryti…bet niekada nereikia "spjauti i vandeni,o tai dar teks isgerti".Mano draugas man pirma karta kazka nupirko man tik per kovo 8,o iki to laiko mes puikiai draugavome ir be dovanu ar geliu…Jis man pats pasake,kad mano jog as su juo ne del jo pinigu…o ta mergina tai prma karta taip daro,na ta prasme,kad tai prmas vyrukas,kuri ji taip isnaudoja!!!Mirkt

Nu pas jus ir temos

Et, visos mes juos truputi isnaudojam, tik kiekviena savaip.

jei kokia simpatulka užsimanys manim pasinaudoti, aš smarkiai nesispardysiu Cha cha

Blogai kekse …

8890 rašė:

Blogai kekse …

Vaje,kaip grubuNustebęs

Koks grubumasLiūdna
Nors jei vyrui yra gerai,merginai taip pat,tai kodel neMirkt
Jei jau turi lele,ja reikia ir naudotisGerai
Juk kiekviena mergina ar moteris dalinai yra prostituteMirkt
Bet jei visiems gerai,as uz taiGerai