Uz 10 lt


Uz 10 lt

kame reples?

I Nida ir atgal su gerimais ir nakvyne, savaitei, ekonomiskas? Nekaltas

nahaliavcikas o ne ekonomiskas Cha cha

youtube.com/watch?v=qeDz4OZ8xakIr dar sita ekonomiskai privaciai dainuoja Paplepėkim

shr> juk cia golfas jis papigiaja vaziuoja !!!

trulikas keturis kartus suvažinėtų užtiek Špyga

eina na… neeekonomiskas reikia keist Piktas

kas cia tiem slenksciam nutiko? siaip grazus golps

pas mane ant golfo 969 buvo Liežuvis

mano golfas susaudytas Liūdnas

galvoju gal vietoj saab golf 4 dyzelį dvidurį imti. Su koža būna jų? Garso aparatūra gamyklinė turbūt apgailėtina?

mano su koza Šypsena o gamykline kaip ir visu saabu, tokia pat apgailetina Šypsena

kad normali ta gamyklinė Šypsena Aišku jei tai ne 4 garsiakalbių Šypsena bet jei premium komplektacija, čia kur pagrindas su 7 gavarylkom, arba prestige- harman kardon, tai ledų ledas Šypsena permečiau akimis, gide nei vieno nėra dvidurio dyzelio su koža Cha cha

autogidas.lt/skelbimai/volkswagen-golf-tdi-coupe-2000-01193 87566.html šitas lavonas gerai atrodo, arba šitas:autogidas.lt/skelbimai/volkswagen-golf-tdi-coupe-2000-01194 29251.html

tai aisku nera nes cia komplektacija rekaro su oda sildomos garsiakalbiu 8 (visi isiimti ir ideta rimciau) Cha cha

baltas zjbs atrodo Šypsena

vieną netyčia radau su koža, tik prie navarotų nepažymėjęs. Tipo su GTI komplektacija, 16šmotų, atrodo 99 ar 00metų Apsvaigęs Ne nu… jau geriau Aero+duja Šypsena

uz savo 19k statau Cha cha

sėkmės Cha cha čia totali nesąmonė, galima mokėti už tokią mašiną 10m. senumo nedaugiau 10k.Lt Šypsena