Urvelio seiminkas

Urvelio seiminkas

sita man patinka kazkaip bauginancia nuotaika sukelia

vvilgsnis kietas labai…yra dar viena su juo kur kaip drakonas kox uis olos islindes atrodo…

fainuolis Šypsena ale bet man reiks mokintis prie jų prieit kad galėčiau nufotkint Juokiasi

tai sitas ivare i urveli ir tereikejo tik palaukt kol islys ir viskas Be be be

aj Cha cha nu krč kai objektyvą gausiu pasižaisiu Klasta ir tadu necypsėk kad neinu kartu Be be be

Labai ryšku ir gražu. Koks objektyvas? Nekaltas

pas mane vis dar ne veidrodis… Liūdnas tad objektyvas panasiaus kox imontuotas…o tai yra 35-420mm… modelis fz-30…aisku plius priedai kad istemptu tiek…

Gražios visos tavo makro nuotraukos, galima tik pagirt GeraiNeblogą priedą turi tam Panasonikui Mirkt

FZ-30 puiki kamera!

drežiukas čia ? mano driežiukas vardu Krokodilas (prie ežero susipažinau su juo :> vandeninis jis, tai ten ir palikau) gražesni : > bet nuotrauka laaaaaaaaabai graži :}

Česnakė turėtų žinot, kad vandeny varliagyviai gyvena, ne driežai Šypsena

to myletojas… nera ji puiki… bent dabar kokia yra… visu pirma didziausias trukumas labai triuksminga matrica kuri juodai musa nuotrauku kokybe, ad 95% foto tenka nuo ju filtruot… o ir focus kartais durniuoja… ir siap galeciau dar nemazai minusu ismokyt… prasikalusiam siulycau iskart veidrodi imt (tuo labiau kad kaina nedaug nuo panasiaus didesne)…bet pradedanciajam panasiaus pakaktu…