Updaiko \"Poros\" ( tema turi rysi su Muterkos tema apie 30+ degradavimu)

Updaiko “Poros” ( tema turi rysi su Muterkos tema apie 30+ degradavimu)

Ar kas skaite si romana? Kaip Jums patiko seimyniniu gyvenimu persipinimas mazame miestelyje? Idomu kaip Lietuvoj? Flirtas Beje ten aprasoma situacija kaip ir forume. Atsakymas Muterkai kodel… Taigi Musu amziaus zmones seimos, nuo intelektualiu kalbu vakarais prieina prie svetimmoteravimo ir svingo… Ar cia evoliucija ar degradacija?

nemanau, kad ten butu pasakyta kas nors naujo. mes tik mazai zinome…

Mes zinom tiek kiek mes norime zinoti…

0---------------
rekomenduociau y temos tema dar paskaityt "MODERNUS ZMONES" (C`mon PEOPLE),gaila autoriaus nepamenuLiūdnas-va ten tai tikrai trinktelta uzrbanizuoto miescioniskumo slyksciu vezdu-degradacija KITAIP-tikra savo perkreipta mordaBaisu

xe xe… knaisiojimasis po purvą dar niekam į sveikatą neišėjo Taip nežinai - vadinasi nėr, ir nereikia stengtis kišti nosį į nešvarius skalbinius…

o svetimvyriavimu nebuna?Nekaltas

o kas tai yra svingas?

cha, krasotkos, manot, jusu vyrai tep nedaro?Cha cha Leiskite nusizhvengtiJuokiasiJuokiasiJuokiasi…Neaaaaaaaaaaaaa, neaaaaaaaaaaaaa, jau mano tai ne!!!chi-chiCha chaJuokiasiJuokiasiJuokiasi

uoj, kokios visos uzhtikrintos, pasitikincios savimi, tipo, asch vienintele…jamJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Svingas- apsikeitimas poromis…
Svetimvyravimas ne ka maziau populiarus dalykas nei svetimmoteravimas MirktFlirtas

Na, kazin ar visiem ne i sveikata. Mokslininkai nustate, kad partneriu keitimas yra labai geras dalykas musu genofondui Flirtas kuris nuo to tik stipreja… Tūsas
Tiesiog, kaip sako mano vyrelis: Nemoki p.sti, nereikia listi… Angelas

Na, wicca, tokios kaipo tu, tik cia , tinkle kietos, o gyvenime Veee snypstas is jusu…

svetimoteriavimas,vyriavimas…ir visi kiti iavimai-fekalija ant pagaliuko,kaip grubiai ir negailestingai tai nenuskambetu.Pasikeitimas partneriais?Nebent visam laikui,nes artimo svelnumu su niekuo nesidalinciau,fu bliamba,net bjauru pagalvoti,kad mane kam atiduotu ar apkeistu-geriau busiu vienisa ir visu pamirsta-bet princese,o ne pasinaudojamas pakaitalas

Veee aš turbūt tikrai senamadiška, bet kaiteliojimasis poromis, grupinis seksas Baisu…Niekada gyvenime. Kažkoks didžiulis iškrypimas pagal mane ir tiek.

Ta proga yra geras anekdotas.
Dvi poros prie juros nuvare ir pailsejo kaip tik galejo, nuejo i nudistu pliaza, kazino, naktinis maudymas, gerimas vandenyje ir t.t… Nutare, kad dar neisbande pasikeitimo parneriais…
Ryte diedai virtuvei gera kava. Vienas sako: ""Zinai, o man is principo patiko…""
Kitas atsako: "" Aha, man irgi, galesim dar pakartoti…""
Pirmas: ""Idomu kaip ten musu zmonom nakti sekesi? ""
JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

as sneku apie "Poros" Updaiko, ne apie gyvenima. Isivaizduokyt maza miesteli kur mazdaug vienodo amziaus susituokusios poros gyvena kelis metus, susitikineja vakarais, padaro piknika, pazaidzia futbola Mirkt Na ir is leto prasideda ju gyvenime seksualine revoliucija. Lyg ir prie sutuoktiniu priprate, vaikai uzauge, bet truksta gyvenime cinkelio, kuri suranda su draugu poromis… Taigi hipiu laikai, tu metu seksualine revoliucija… Kas tai? Juk ne tik LPL protrukis…