Unknown

Unknown

Sveiki, Turiu tokią man labai patinkančia lietuvišką dainą, bet nežinau nei jos pavadinimo, nei autoriaus… Gal jūs žinosit Šypsena Štai ji: elekta.lt/~obsrv/04-Unknown4.mp3

jau siunchiuosi Liežuvis Šypsena

na zinok tikrai nezinau kas chia per pesnia Cha cha

Blemba tokia graži daina… Norėtusi ir lyrikas gauti ir daugiau šios grupės/atlikėjo dainų gauti

Negi niekas nežinot ? Žliumbia

Jei parasytum keleta zodziu dainos gal ir padeciau!

Tigi parsisiusk ta dainą ir paklausyk… Šypsena

As wap’inu zmogau tai nelabai isseis paklausyt

parsisiunciau as ta daina, bet tikrai niekuo negaliu padeti nes nezinau kas ja atlieka Nekaltas Ne bet siaip visai nieko tokia dainushka Girtas Cha cha

Tai kas ja jau turit ir nezinot parasykit zodzius. Man jau paciam idomu pasidare, bet pats paklausyt negaliu. Ash wapinu!

Kažas tokio: Aš nueisiu tuo keliu, Kur žydejo daug geliu… Nesakyk, kad nemyliu, Paprasčiausiai aš tyliu… Ne ne ne nuo geliu per visa dangų Aš priskinsiu tau pirkinsiu tau tik tau tik tau vieninteliam… … Tik dar palauk, tik dar neklausk manes Apie tai ką manai, ką jauti ir panašiai. Apkabin, prisiglausk, pasijusk nevieniša… … Išeinu, bet palieku puokšte laukiniu gėliu mėlinu… … Ir taip toliau LaimingasAny ideas ?

idomi tokia KietasIs kur tu ja istraukei? Nekaltas

Neatsimenu Cha cha radau savo lobynuose… Be jokių tagų be nieko… Įdomiai Šypsena

faina daina…kaip lietuviska…tokia interiasna…jeega…deja net nenutuokiu… Nežinau

Ech velnias… Negi nesužinosiu… Nežinau

hmm…Grazi daina…bet ne neisivaizduoju kas chia galetu atlikti ja…gal kokie scenos debiutantaj… Šypsena