ujujuj kodel?

ujujuj kodel?

kodel man taip nesiseka manes niekas nemyli,visi vaikinai galvoja kad as baisi,ipac bangieciai?;( as nesuprantu ir kodel atsitinka taip man o ne kam nors kitam nors to nelinkeciau man taip sunku ka daryti labai prasau patarti nerasykit apie kiemo sventes ar nenusimink man tai jau iprasta bet nesuprantu ka as blogo darau gal as cia visus bangiecius paveikiau na net nesuprantu as galiu atsiregistruoti jai norite nors vienas viskas man jau beveik nebelieka vilties buti linksmai as nezinau man truksta zodziu yra tokiu veikeju kurie gadina man nuotaika visa laika ir kaip galima neimti i plaucius jai praso duoti ar nuciulpt na zemo lygio berna tikri padugnes as taip manau Žliumbia
Liūdnas
Pavargęs

ojjojojojoj kaip tingiu skaityti…Cha chaCha chaLiežuvis

ka?Pavargęs

zudykis Angelas

pradziai pabandyk nika pasikeist Šypsena

eik i iki 18 foruma! Cha cha ten tave tikrai supras Taip

todel

Arba i blevyzgas nueik pablezgavok…

Eik pas Setonas’ ir abu zliumbkit Mirkt Cha cha

idek sawo fotke, kad wisi isitikintu, jog nesi Baisu ir taip daug nestradalink…Šypsena

problema tikrai yra tavyje,o ne kituose! tu tiesiog pati darai tokias salygas kad apie tawe taip galwotu kiti…Nekaltas

dar daugiau durnu temu paskelbt tai tada tikrai visi myles ir gerbs

arba patvirtins, kad yra Baisu Nekaltas

netiesa ash taip negalvojuŠypsena)

riuke333 rašė:
kodel man taip nesiseka manes niekas nemyli,visi vaikinai galvoja kad as baisi,ipac bangieciai?;( as nesuprantu ir kodel atsitinka taip man o ne kam nors kitam nors to nelinkeciau man taip sunku ka daryti labai prasau patarti nerasykit apie kiemo sventes ar nenusimink man tai jau iprasta bet nesuprantu ka as blogo darau gal as cia visus bangiecius paveikiau na net nesuprantu as galiu atsiregistruoti jai norite nors vienas viskas man jau beveik nebelieka vilties buti linksmai as nezinau man truksta zodziu yra tokiu veikeju kurie gadina man nuotaika visa laika ir kaip galima neimti i plaucius jai praso duoti ar nuciulpt na zemo lygio berna tikri padugnes as taip manau Žliumbia
Liūdnas
Pavargęs

[/quote]

ujujuj kaip tingisi skaityt

o uz ka tave mylet?
kaip mes kitaip galime galvot jei tavo nikas monstriuke, nededi savo nuotraukos ir dar kuri temas apie dvasini grozi? Juokiasi
jei tiek durna tai gali atsiregistruot
o kuo blogai duoti ar paciulpti? beveik visos tai daro ir nesiskundzia.

nu jeigu tu tokia esi kaip ir tavo nickas tai nu nafikBaisu jokeMirkt
kiekvienam savas laikasKietas

tu dar anat Vyras paissipisinek,tai isvis niex taves nemyles Liežuvis