Tylos minutė...

Tylos minutė…

Pagerbkime TYLOS MINUTE mūsų senąjį klubą…

Vejai…

eda.dita, tau atrodo klube viskas normalu?.. Nekaltas

O tu tik dabar pastebejai? Jau seniai visi kalba, raso, mato, bet kas nuo to pasikeis, kad uzvedei sia tema?

eda.dita… o gal nebuvo galima užvesti tokios temos? vat ir tu pasisakei, matosi nuomone… gal vis delto mažai rašo ir kalba? nors ir seniai… ar tik - tylos minute ir užteks? Pavargęs

Nu ką “senbuviai” netramu? Cha chaNerimaukit, nerimaukit Cha cha. Šis netinis klubas ne jūsų nuosavybė Cha cha, pratinkites Cha cha

Kazkada gera cia buvo uzeit… Dabar negera, bet senas iprotis liko…

xamlo, prie tavo blevyzgu ir floodo mes jau seniai priprate Pavargęs kas dar? be reikalo ištrynei visas savo senas temas, nebeturi kuom didžiuotis Pavargęs

Zinai Piano, tu temu, kad klubui “Ata”, jau tikrai buvo - vienu metu kone iki koktumo, bet kad nors vienas be verkslenimo ir atsiminimu “vakaip buvo gerai” pasiulytu kazka racionalaus kaip padaryti, kad butu kitaip. Kad bus kaip anksciau nei tiketis neverta, nes viskas dinamiska ir kinta, nepriklausomai nuo musu noru ar nenoru, bet kaip padaryt, kad i kluba butu idomu ateiti, butu idomu skaityti ir rasyti. Retai kada skaitau (Ni) temas, bet perskaitytos dvi jo nuomones isties patiko - klubas tapo chatu, o tai itakojo meetai,nes kai zmones vienas kita labiau pazista, tai ir pokalbiai “dviese temoje” pasidaro labai “vietoje” - t.y. visose temose… Sakote tylos minute? Kiek ilgai ja skelbiate? Ir ar manote, kad jei mes tylesime, kas nors pastebes? Nekaltas Atsiras kalbanciu be musu Nekaltas

Kas tie MES??? Tu ir dar keli pakalikai? Cha chaApsispakajink, išgerk dimedrolio Cha cha

Prašau atleisti, kas tavęs neatsiklausiau. Mat kurį laiką buvau online ir nežinojau, kad pasikeitė tvarka… NekaltasGal galėtum, eda.dita pateikti galimų, rekomenduojamų temų sąrašiuką?..

Apsiraminkyt jus kartą Cha cha Aikit į savo lizdas.lt ir ten toliau gvildenkit egzistencines temas. Cha cha Čia jums ATA, kam reikia, tas randa ir čia pramogas nuo kasdienybės Cha cha, nereikia taip savęs sureikšminit Cha chaIšeisyt JUS, ateis kiti Cha cha. Believe me Cha cha

o tu garantuotas, kad ne tu save sureiksminai? Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Vopros konesno interesny NekaltasAle vot kodel tie jaunikliai lenda i 30+, su tokia potencialia energija galetu prasimusti sau skylute biteje ir kaifuoti Nekaltas

Suprantu tavo ironija, bet nesuprantu prasmes sios temos? Nekaltas Gal gali pasakyti kam ta tylos minute? P.S. Nejau siuliau manes atsiklausti? Nejau sakiau galima ar negalima? Berods, tik issakiau savo nuomone, kad man atrodo, kad si tema nieko nepakeis…berods forume turime teise reiksti savo nuomone, ar ne taip? Nekaltas

eda.dita… na budavo visada tu tokiu temu ir daug kas prašydavo ko nors rimtesnio, ale viskas likdavo po senovei Girtas BET - pats klubas nebuvo taip skaldomas ir netgi dirbtinai taip priešinamas… Na oponuodavome vienas kitam, bet gerkliu nekasdavome taip konkrečiai… Pažiūrek tu dabar dar karta gerai i xamlo PavargęsTai va, kyla klausimas - ar tyliai žiūresime ar vis tik išsakysime savo mintis ar šiaip nuomone…

Cha cha Sureikšminat JUS mane, o ne aš save Cha cha. Žinoma, esu dydžiai dėkingas užu tai Cha chaBet esmė tą, kad BBD ant jūsų Cha cha ir tai yra maloniausiai Cha cha

Nu neerzink senbuviu, juk zinau, kad nesi toks, kokiu dediesi Nekaltas

Valio…