Tvirta pasirodo :)


Tvirta pasirodo :slight_smile:

Na cia jei kas sumastysit pirkt po keliu metu Tesla model S. Tvirtos pasirodo jos - 25 metrai skrydzio, vienas kulverstukas. Visi penki keleiviai be traumu Šypsena

Tokia masina sudauzyt Užsispyręs

turbut cyborgay vaziavo

svarbu botoreikos nepradurti… kad fakelu nevirst Cha chaqrva gaila Šypsena

kodel gaila, gal dar teks sita nusipirkt ?

bl, wereistefish Juokiasi Juokiasi

rekvizitai.vz.lt/imone/kyborgas/

youtube.com/watch?v=qznQQrqbokYprie ruso gerew Juokiasi

Po tokio crash’o arba crash’o kur užtenka vienai pagalvei išsiskleist jie užrakina soft’ą nuotoliniu būdu ir rūkyk. Turi nuvežt auto į Tesla servisą ir tik pati Tesla nusprendžia ar tai mašinai pzdc ar ne. Gali ten gal kažką burt lauždamas soft’ą, kad vėl atgytų, bet paprastam žmogeliui turbūt nelabai bus įkandama. Tokiu būdų stengiasi, kad daužtos stipriau nepakliūtų vartotojams atgal. Įdomu kaip daro BMW ir Mesras. Ar po rimtesnio crasho, pvz į subinę, kai nėra pažeisti drive komponentai, bet kokia padūškė išsiskleidus ar leidžia pvz užkurt mašiną? Manau tokiu pat principu dirba.

mersui ir bmw px kokios masinos po avariju vazineja Cha cha

Abejoju, manau naujam tas pats š…s nutiktų. O ką jau po to padaro garaže… tai kita tema.

Skirtumas, kad šita bus įtraukta į duomenų bazę kaip nurašymui ir naujų updat’ų iš serverio vo Špyga

tai kasko pakainuos, jeiumgu po airbogo sovusio nebebus niekam tinkama Cha cha

Batarkes ir varikliukus tai aš išsilupčiau Girtas

scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/10986902_699380486839552 _2802061645665735861_n.jpg?oh=8d86620742b5ffac507545d76d994a21&oe=57A8 5E90sutvarkys Siauliuose ta softa…bukit ramus Cha cha

ka ce pezat, keicia kompus ir px tie tesla sprendimai

Dirbu toki darba, kad kartais tenka susidurti su sudauzytais apynaujais automobiliais, tai audi, bmw ir mb neturi jokiu pretenziju, jei saudo pagalves gali kurti ir vaziuoti kaip yra, klema pliusine su samariezais prisukes.

whereisthefish galima numest kokį link’ą pvz., kas yra tai padaręs. Klausiu tik iš smalsumo. Jei link’o nėra, ar teko matyt gyvai prikeltą?

gi imeciau linka