Tvarkinga seniena


Tvarkinga seniena

Cia is tos serijos kai dauguma KALBA,ka nh bekainuoja tos a8,uz 5klt pajamt galima Juokiasi Taipauto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/audi-a8/id-16292 78jamkit uz 5klt Cha cha Geraisiaip kaina skaitu ziurint blaivia galva kaip uz toki stovi,px nx Nekaltas Šypsena

Subinė šitų gerai atrodo kai maži numeriai būna užkabinti. o 95 metų galima paimt ir už 5-6

yra toks reikalas - nufotkintas su greiciu +48 km/val oficialiai bauda 600-800 lt, ar galima kaip maziau deretis? ar jei radaras jau saukstai po pietu?

pzdc jau, bet jejgu nebaustas imanoma su 300lt prasisukt Gerai

Jeigu pirmas pažeidimas šiais metais ir sutinki su pažeidimu, bei baudą sumoki laiku, tai bus tik pusė minimalios, t.y. 300lt. Pats rugpjūčio pradžioj užskridau ant radaro, viršijau 36km/h, bauda 400-600lt, bet sumokėjau tik 200lt

interceptor-aha,galima Taip Juokiasi,jei pats netycia tokia turetum 95m ir pardavinetum,jauciu susipleses maike rektum min 8klt Cha chapatinka man tie komentatoriai,kai kitu auto perka internetiniais pinigais,tai kainos minimalios,o kai savo pardavineja tada jau eik tu nh Cha cha Gerai

300 jei iskarto susimoki ar dar reikia bla bla bla kad tuos 300 lt gaut? laimes deka UK buvau, todel cia nebaustas metus laiko Cha cha

nu tai gausi pusę minimumo, jei per paskutinius metus nesi gavęs baudų už greitį.

o stoglangis su saules baterija cia is gamyklos toks? Idėja

calliper Taip

tai gerai, nes ispradziu paskaiciavau kad virs 50 buvau, tai graudu pasidare Cha cha

pusę minimumo mokėjau už TA neturėjimą, pusę minimumo mokėjau už ženklą, už greitį irgi pusę minimumo mokėjęs būčiau, bet mokėjau dar mažiau Cha cha

Leonidas - paprasta viska sutvarkyt, kad nieko negautum.

Nap - pralėkt dar du kartus pro radarą tokiu pat greičiu ? Žliumbia Cha cha

blia, o as galvojau kad cia mano originali idea butu toki pasidaryt Juokiasi

RM> yra tų variantų skelbimus pavartyk, gal ne po 5, bet po 7klt. Aišku ten apie stovį idealų nieks nešneka. Bet iki kaimo viercho jau tikrai datraukt eitų.

interceptor, paimti galima ir už 5K Lt, bet lavonas bus visiškas. Diržus pasikeisi, variklį paremontuosi, važiuoklę sutvarkysi, visą elektrą, kurios pas šitokias nemažai ir gausis 15K Lt kaip nieko, jei norėsi tvarkingos auto. Pats turiu tokią 1995m, tai be 12K Lt net į kalbas neičiau, nes būklė ideali - viskas sutvarkyta, nieko remontuoti nereikia ir nereikės kažkiek tai laiko Mirkt Tokią pirkdamas ir renkiesi - ar pats viską remontuosi nusipirkęs už 5000Lt ar pirksi už 10-12K Lt sutvarkytą ir ramiai važinėsi iškart Mirkt

interceptor-nu tai ka ir kalbu,gali ir uz 4 stukas pakliut,bet ar imanoma su ja vaziuot bus ? Mirkt

plius dar nepamiršti, kad šios auto jau ne pirmos jaunystės ir linkę savininko kišenę kartas nuo karto patuštinti Juokiasi