TV PAGALBA( "gelbejam zmones" )

TV PAGALBA( "gelbejam zmones" )

Esu pasipiktinus. Nejaugi Lietuva tokia tupa salis, kad tokios laidos rodomos vakarais ir tokiu geru laiku. ,Vaziauojam gelbet zmoniu. Minuciu klausimas. Operatorius speja maziausiai 10 kartu nubegti link krumu ir viska uzfiksuoti,Nekaltas Gal as logikos neisvelgiau ar galu gale per daug noriu, prisedus su arbatos puodeliu po itemtos dienos nuveikti KavaGero vakaro. Jungiam lauk tas nesamones, gal reitingai nukris Juokiasi

Ten zmoniu ishsisaipymas!man irgi nepatinka Negaletu idomesniu laidu sukurt Mirkt

cia pala Šypsenatu varai ant laidos ar ne? Apakęs

man jau seniai atrodo, kad ten nesamones rodo… berysio… niekada neziuriu…

yes. i do;] As noriu Lietuva gerai minet. patriote;PP~~ Ajnam pietu parka ziuret Juokiasi apsisviesim. xe;]]]

Tai tu čia norėjai tuom pasakyti, kad tipo davai nebežiūrim tv, tų laidų ir t.t…?

Ziurekit mielieji reklamas ;]~~~ Ir ydomu, ir naudinga Gerai

Ir taip neziuriu Tv pagalbos.

Ten laida ,tai isvis be rysio,ner ka sakyt Nekaltas Baisu

gerai, kad neziuriu tv pagalbos Laimingas

Hm… ta lajda, tai tikrai, kad ne pati geriawsia, zmones wisishkai sawe nusidergia, iwajriawsiu nesamoniu prasho… Bet kartajs tikrai idomiu bei komishku situaciju parodo… Girtas

neziuriu Kietas

Is vis manau televizija turetu buti svieciamojo pobudzio, o ne kazkokia parodija is “kaimo gyvenimo” arba kaip mes mokam apdumt lietuviams akis. Man laukai nesueina.

joo… nesamones… apskritai pastaruoju metu jau beveik nebera ka per TV gero ziuret Ne

TV pagalba yra kazhkoks grynai komercinis “dirbinys”.Nei ten kazhkas kazhka gelbeja nei ka. Juk kazhkada net buvo kiles skandalas, kai TV pagalba paaukotus pinigus po filmavimo atsieme…Nezhinau kaip kiti, bet ash bent jau atsidurusi keblioje padetyje pirmiausiai kreipciausi tikrai ne i laida, kuri ish panashiu dalyku padaro shou. Laimingas

Siuzetai tikrai nuo laidos atsiradimo pasikeite i blogaja puse Blogai Bet tai cia ne laidos kureju klaida, o lietuvos zmoniu, kurie nesugeba seimyniniu konfliktu sprest ir karvem bei ozkom pasidalint Blogai na ka, atvaziuoja, tam kartui tipo issprendzia problema Nekaltas… Kazka gi aprodyt reikia ŠypsenaSeip, mano nuomone, galetu ta panestejus Neringa ciuozt velniop. Neskirta jinai televizijoj dirbti, isvis, neturi nei prakines isvaizdos, nei iskalbos ir seip kazkokia vepla Veee Vaiksto, reklamuojasi, kad istekejo ir pilva jau turi. Nu gerai, zinom, kad Jaroslavas Gėlė geras, nu bet kam sitaip visur reklamintis? Cha chaO seip, tai teko kreiptis. Ne sau pagalbos ieskojau, o keliems vaikams su negalia, kuriems tikrai reikejo greitai realios pagalbos, nes tik taip galima buvo nors kazkiek isspresti ju problemas. Siuzetu nerode ir viskas buvo padaryta anonimiskai(mano prasymu), be kameru ir pan., bet padaryta ir vaikuciai sypsosi Laimingas

aj kazkokia nesamone nesamoningai dideliais reitingais !!! susirenka kruva bobuliu ir ziuri kaip “grazus” berniukai ir peroksidines blondines “gelbeja” zmones…kaip miela Blogai

Cia gal is tos serijos “atradom durniu-parodykim”. Kazkas “protingesnis” sumasto ir sukuria toki sou. O kitas gi mano turintys realia problema. manau cia visur viskas nesiderina. tiek laidos kureju atrenkamos istorijos, tiek ju veikejai. Nekenciu NETIKRUMO! o cia tiesiog viskas surezisuota. Dziaugiuos, kad padejo del kazko;]

Neziuriu as TV pagalbos Šypsena