Tūsai Vilniuje

Tūsai Vilniuje

Xybrycia … Kur Vilniuje, na, gal yra kur ir Kaune, nueiti į diskoteką? Nuslinkome į "Karoliną" pirmiausiai - puikaus klubo atsiminimai iš 10 metų senumo laikų … dabar - grynas šššš. Geriausios salės kryžmai užkaltos - "uždaras vakaras", visas tūsas vyxta ten, kur seniau buvo prieangis. Garsas - stačiakampiai impulsai, grynas difuzorių draskymas. Muzonas … Paskui nuvažiavom į "Helios". Muzonas tas pats, bet jau garso kokybė normali. Na, pasikratėm. Bet nejaugi nėra diskanų tokių, kad būtų ir su lėtais … Ir ne vien tas techno hauzas …
Jaučiu padarytum pats vakarėlį su MP3-ioškėm savai kompanijai …

Gal zinot- kokia kalba zmogus raso?Gal jis ne cia papuole?Uzsienietis is Kauno…Ignoruoju

Pirmadienį pareklamuosiu plačiau rugsėjo 4d. atsidarysiantį "Mano klubą". Tie, kas žino šiuo metu Bokšto g. 7 veikiančią "Mano kavinę", gali nutuokti, kad atmosfera būsimame klube bus tikrai Gerai.

Sy ya sūn!

ishpindeje jus ten visi… atvazhiuok i Klp… galesi prasineshti pro kapeliju varzhytuves… na geriausiu atveju rusishko meshlo prisiklausysi… man tavo problemos…Piktas

At tik neatsitiks , kaip buvo su dziazo vakareliais kavinukej Totoriu gatvej.Pradzioj buvo tikrai

Gerai, o su laiku pasidareBlogaiŠypsena

man ‘Brodvejus’ kol kas Vilniuje patinka labiausia Mirkt ten gali sokti KAIP NORI ir letu buna Mirkttik sokiams vietos biski mazoka Nekaltas

TaipTaipTaip

tik galetu jie dar koki pora nauju kompaktu isigyti-o tai kiek nueini-tai ta pati vbis groja…ir taip visa vakara…Juokiasi

Buvau tikruose tūsuose Vilniuje.
Bet man Nepatiko ten. Kada nors papasakosiu.

…man visai patiko Klube Men’s Faktory… tik vaikinai tenai nemegsta lankytis, nes tai geju klubas…nors paskaicius, manau, kad muzika tau irgi nelabai patiktu… vis del to tem daugiau tokia, kad issidukti…
bet atmosfera- tai fantastiska… niekam nerupi ka tu darai ir kaip tu atrodai…

[quote]man visai patiko Klube Men’s Faktory…
[/quote]
nusivesi?

[quote]tik vaikinai tenai nemegsta lankytis, nes tai geju klubas…
[/quote]
Tai čia dabar … vien lesbijietės renkasi, o kur vaikinams eiti tada?

[quote]manau, kad muzika tau irgi nelabai patiktu… vis del to tem daugiau tokia, kad issidukti…
[/quote]
išsidūkti tai pats tas …

[quote]bet atmosfera- tai fantastiska… niekam nerupi ka tu darai ir kaip tu atrodai…
[/quote]
tai reix apsilankyti.

gerewsias toosas vadinasi "pasidaryk pats" su daug muzono ir gerimu,gera kompanija savaime suprantamas dalykas Cha cha
mokykites Liežuvis

greiciausiai cia senatves pozymiai Nežinau kai viskas tampa "kaip seniau"
reikia dazniau po klubus vaiksciot,

jei tinka Kaunas,tai siūlau penktadienį 4ValdžiąTaip

jei tinka Klaipeda siulau "ZOO in Ice"
Cha chaCha chaCha cha

nagi nagi visi savo marsus susiulykit, man irgi idomu pasidare, aplankyti miestus ir ju gerus klubus.

Beje, įdomus dalykas… nebuvau, bet girdėjau atsiliepimų, kad ten gerai gali jaustis bet kas - ir Moteris ir Vyras, nes ten tvyro tolerancija ir draugiškumas.

sutinkuTaip
malonu isgirst kad "mano kavine" virsta i "mano kluba", bet kaip klubui tai ten truputi vietos mazoka…

…exxx…molodo zeleno…shokiaj pokiaj diskotekos…buvo kazhkada in Vln tik pora trejeta diskanu…Visbaris…Amicus…Studija…kazhko an sentimentu patrauke…