turiu toki biciuli

turiu toki biciuli

na tai turiu toki biciuli, aukstaji moksla baiges, dirba taokioje beveik mokslineje vlastybineje istaigoje, tai jisai visokius dalykus megsta fantazuoti,kai mes per el. pasta diskutuojame
stai jo nuomone

1. apie nestuma
    Apie nestuma
    >> man tai baisu žiūrėt, vaikšto storos išpampusios vemt verčia.O kai į
    >troliką
    >> >įlipa tai dar ir užleist reikia vpi zdu.Žiemą dar nieko nesimato su
    >paltais, o
    >> >vasarą tai išlenda tie pilvai, visą vaizdą gadina.
    >> Apie gyvunus
    >> >visai nieko, mačiau ir iš visai arti ryklį, nu velniop dar pasižiūrėjo į
    >mane
    >> >kaip bledė kox.Pingvinai tai tuoj pat prisi ****, matyt norėjo, kad
    >šerčiau
    apie vaiksciojima i poliklinikas
    ar megsti vaikscioti i poliklinikas?
    >
    >buvau pasqtinį kartą … kai reikėjo iš galvos siūles traukt, kitaip sakant
    >kai buvo būtinybė.O šiaip visai neinu, ką aš ten pamečiau.Ne merga gi esu toms
    >pyz das reguliariai reikia tikrintis, mėnesinės trūkinėja ir pan., tegu jos ir
    >vaikšto
    ApakęsBaisu

Idomi nuomone, net as teip nesugalvociauNekaltas

nu…

[quote]ir čia žmogus su aukštuoju išsilavinimu? tikriausiai diplomas pirktasLaimingas na, intelekto daigelių visai nesimato Nekaltas

O kas bendro tarp intelekto ir issilavinimo? Nekaltas

[quote]o nemanai, kad aukštasis išsilavinimas priduoda žmogui kažkiek solidumo, tuo pačiu perskaityta literatūra ir įgautos žinios vistiek, kad ir nežymiai, kelia intelekto koficientą

na jisai nedurnas,tik nelaimingasLiūdnas

matosi

o dar tikriausiai mano, kad atsirado is kopusto, a ne?

marozas kox taj Liežuvis

Kiekvienas žmogus turi savo nuomonę,ir aplinkiniai kaip bebūtų privalo ją gerbti,bet šitaip mąstyti yra šiek tiek aukščiau visko.Manau gyvenime jis nebus laimingas,jei ir toliau mąstys lyg nesubrendęs paaugliukas Mirkt

Jis durnas,o ypac del nestumo!

[/quote]

Ne, nemanau. Ne Soliduma susikuria pats zmogus pagal savo iskrypino laipsni… Nekaltas Issilavinimas suteikia tik ziniu - proto neprideda. Ne Ir intelekto koeficiento pakelti negali. Šypsena

Juokiasi Gal jis užsislėpęs degradas Cha cha

[quote]Nemanau jog noreciau tureti kokiu nors rysiu su tokiu zmogumi…PavargęsVeee

joooo…

as tai nepaskyciau, jis tokis labai domisi politika, yra patikimas, visada atraso el. pasta ir pan.
labai neigiamai vertina kunigus, kitataucius tikras nacis zodziu

ežio kaladė

Labai originalus

nera zodziu…Nekaltas