Turiu senuka ZENIT (veidrodinis, keiciami objektyvai) ir daug objektyvu jam

Turiu senuka ZENIT (veidrodinis, keiciami objektyvai) ir daug objektyvu jam

A shiais laikais su juo gal ka nors geresnio nuveikt?

??

galima, bet tai visai ne nuo laiku priklauso … su juo buvo galima nuveikti, ir dabar galima … aisku jeigu jis nera sugedes Šypsena

Ir dar kaip galima - svarbiausia noras.

Jei objektyvai dar Zeiso (Rytu vokieciu gamybos) tai ir labai daug gali nuveikti…

Ka galima ir ko negalima nuveikti labiau priklauso nuo taves negu nuo fotoaparaturos.

svajonių komplektas daugeliui pradedančiujų… Šypsena

ZENIT juk tai nuostabu !!! mano manymu tai kultinis fotoparatas Laimingas. Tas kas nori ismokti fotografuoti, o ne spaudyti mygtuka Šypsena, mano manymu nuo jo ir pradeda, tik reikia siektiek elementariu ziniu !!!, kad maziau kainuotu klaidos. As savojo (ZENIT 122) tikrai nekeisciau, jei ne skaitmeniniu nuotrauku kadravimo ir desifravimo paprastumas ir galimybes

zinoma galima Taip
Zenit visais laikais buvo Gerai fotoaparatai Taip

o! galiu patart, ka gali su juo nuveikti, tiksliau su tais objektyvais - parduok man! geriausia investicija! Cha cha

Suprantu , kaip naują žmogų bangoje , o ateityje reiktų pasinaudoti ir paieška , jau yra labai plati tema apie Zenit fotoaparatus
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/198831.93-=(1310479339
TaipTaipTaip
Taigi siūlyčiau diskusiją tęsti toje temoje , o ši tema dabar rakinama , o vėliau bus ištrinta Nekaltas
Su Pagarba Mirkt