Turiu problema su Netgear DG834G v.3 ir tiekeju AOL.

Turiu problema su Netgear DG834G v.3 ir tiekeju AOL.

Uzsisakiau internete is AOL, gavau is ju Netgear DG834G v.3 modema routeri.
Supportas is AOL Blogai, pranese, kad internetas pas mane pajungtas jau sausio 25 diena, bet prisijungti negaliu. Gal modemas blogas pakliuvo Nekaltas
Is AOL gavau instaliacini CD - sujungiu is tel linijos i modema is modemo tinklo kabeli i kompa, paleidziu instaliacini CD - rodo, kad kompas ir modemas tarpusavyje veikia, pereina prie kitos stadijos, kur bando jungtis prie tiekejo ir ismeta klaida DSL line failure. (Skambinau i BT jie sako linija tvarkinga), parsisiunciu is AOL tinklapio instaliacijos faila (senesne versija nei esanti CD) - paleidziu ir vel kai pradeda bandyti konectintis prie AOL - ismeta tipo blogas vartotojo vardas apie DSL linijo gedima nieko nerasoma.
Prijungus prie telefono linijos I raide (orandzine) visada mirksi.
Kaip isitininti ar modemas tikrai geras? Ta prasme gal reikia lysti i modemo nustatymus ir ka ten paredaguoti (nors AOL programa turi automatiskai ten viska pakeisti).
Dar domina del AOL 8.0 ar kitos versijos instaliavimo. Ji butina, kad veiktu internetas? Ar tiesiog tai tik galimybe naudotis papildomomos tiekejo paslaugomis (kuriu man nereikia), ar be to S.U.D.O gali neiti prisijungti prie tiekejo?
P.S. einu i parduotuve pasiimti kito tokio pat modemo ir bandysiu jungtis, o veliau grazinsiu atgal.
Nesiulykit skambinti i AOL - skambinau, nieko nepadejo, tiesa isiunciau jiem laiska, kad nutrauksiu kontrakta jei pirmadieni nebus interneto Užsispyręs

AOL - blogiausia ka galejai rastiPavargęs Su jais pastovios problemos. Siaip jei linijoi yra pajungta DSL, routerio lempute su I raide turi degti zaliai. Gal dar neaktyvavo linijos? Gali ieiti i routerio nustatymus ir paziureti basic settings, ar viskas suvesta. Jei ne, gali rankom, be jokiu instaliaciniu cd susivesti, jokio stebuklo ten nera.

Nu cia mazai kas kanors apie AOL zinos manau. Bet siaip gal pamirsai pajungti DSL splitteri? Net nezinau ar pas jus toks reikalingas Cha cha

Reikalingas spliteris, bet galima ir be jo, jei telefonu nesinaudoji.

Paemiau kita pabandymui toki pati modema, prijungiu - I irgi mirksi orandzine spalva.
Nusinesu pas drauga, pas ji dar nera DSL pajungta - I isviso nemirksi.
Kagi vel tuoj skambinsiu i AOL klausti kame saknys. Jauciu reiks keisti i koki Orange, net ir ten greitis i uzsieni neispudingas. BT butu geriausia, bet 40 GB limito man neuztenka Piktas

Tai keisk i koki https://www.bethere.co.uk/, arba Bulldog/pipex http://www.bulldogbroadband.com/residential/products/broadband/index.a
sp
nera apribojimu ir greiciai normalus.

Paskambinau i AOL, liepe parai palikti modema ijungta i telefono linija ir jei per para nesusitvarkys, liepe skambinti i BT, nes tada yra kazkoks gedimas is BT puses.
Butu gerai tas BE internetas, bet gaila ju greiti iki 24 meg apriboja mano linija, kuri tesugeba vos 3,5 meg isspausti. Musu mieste BT stotyje yra punktas, kuris max 4,5 meg pasiekia, lauksim geresniu laiku, kol padidins…