Turiu gera http://www page ideja!!

Turiu gera http://www page ideja!!

Girdejau, jog rusijoje kazkoks vaikinukas sukure tinklapi, kuriame susistemino duomenis apie mobiliuosius telefonus ir Rusijos mob. tel. paslaugu tiekejus. Po kiek laiko sis tinklapis tapo tikrai populiarus ir is to vaikinuko tinklapis buvo nupirktas vietines imones uz puse mln. doleriu. Turiu gera tinklapio ideja. Ten butu susisteminta informacija, kuri butu idomi ar net reikalinga placiam spektrui Lietuvos zmoniu. Sakykim, mano puslapi per diena aplanko 1000-2000 tukst. zmoniu. Ar butu imanoma parduoti tokia ideja, jei tikrai mano sia ideja lydetu sekme? Ar atsirastu perkanciuju? Aisku, kaina butu mazesne, visgi mes Lietuvoj gyvenam…

Imanoma, bet: 1) tokiu saitu kaip prishikta 2) tai DAUG darbo 3) ta reikejo daryt 2-4 metus priesh tavo praneshima.

Mano manymu, ganėtinai sunku padaryti savo tinklapį lankomą. Juk naršytojus reikia sudominti, pateikti Jiems aktualią informaciją ir žinoma nukonkuruoti panašų turinį tinklapiuose disponuojančius asmenis ar firmeles… Žinoma jei tavo tinklapis bus ganėtinai populiarus, galėsi šiokius tokius pinigus uždirbti iš reklamos, banerių ir t.t O dėl pardavinėjimo tai nežinau, kiekvienas mokantis suktis žmogus, pats nemenką pinigą gali padarysi su lankomu tinklapiu, tik žinoma reikia daug laiko ir atsidavimo. Ir tas laikas skaičiuojamas ne mėnesiais o metais.

man atrodo tau cia nieko neiseis

man ir Cha cha

nu nesaupratau kuom lietuva blogesne uzh rusija, bet chia krc… Tu izhvis zhemelapy pazhysti, telika zhiuri? Šypsena)) O del 2000 lankomumo, tai chia nera daug kazhkada ir mano tinklapi taip lanke, ir sheip kam reikes tas pasidarys savo tinklapy, ji ypach shiuo metu ishpopuliarinti nera sunku…

KingPin>>Ko cia biesinies? Esi patenkintas tai tylek. Ideja unikali. Tik igyvendinti sunkoka, jei daryciau savo jegom, t.y. kurciau pats tinklapi, rinkciau informacija ir pan.

Kur jos unikalumas? Apie mobilius telefonus pilna tinklapių. Nežinau tik ar kasnors sistemina duomenis apie ryšio tiekėjus, nes nesidomiu. Jei reikia informacijos - oficialiuose pačių tiekėjų tinklapiuose ją randu.

To sniurkst>>xe…kas minejo, jog mano ideja butent apie tai? Nekaltas…Koks as buciau lietuvis jei gera ideja viesai paskelbciau? Šypsena

nu tokie argumentuoti pareiskimai… Blogai

kvailio smegenys. kam tau ja parduot? jei pasieksi toki lygi, kad tavo puslapi pirkt kazkas nores, reiskias perka todel, kad is atnestu pelna. jie perka vista, kuri des kiausinius, o tu ta vista nuzudai. neatrodo kad jei jau pirkt nores tai gal paciam apsimoka ja priziuret ir is reklamos uzsidirbt?. eurobasket.lt - puikus pvz, kaip reikia dirbti ir igyvendinti idejas. be to - ideja vienas dalykas. kita ideja - kaip tu tai igyvendinsi? bet kokiam projektui reikia investiciju, ir labai netgi dideliu. bet… is esmes, jei turi ideja, gali parasyti man, jeigu man ji patiks, galesiu paremti, su tam tikrom salygom.

nieko ash nesibiesinu, tiesiog sakau esama padety Mirkt

be sutarties nieko jam neskayk, ishkrush kaip kas antras lietuvis daro ir durnium liksi. Negerk ish jo balos, ozhiuku pavirsi Mirkt. Pasakyk man, gal paremsiu Cha cha… Ne viena taip ishdure. Jei turi tikrai kazhka unikalaus tarlkis su stambiom hostingo ir kitom firmom…, bet tik su sutartim.

aisku kad su sutartim, ir aisku kad su imone. o ka manai kas as esu? na as tik pasiuliau, tiksliau, gal patariau kaip reikia elgtis. nors manau kad cia eilines vaiko svajoneles, vien tai kad apie tai rasineja forumuose ir nesupranta kaip viskas vyksta rodo neisprusima. o jei zmogus nepatyres sitam reikale - tai niekada jo projektu ir netikes. ideju yra daug, o galinciu jas paversti realybe - mazuma.

sheip esu pats daves ideju keliems projektams Šypsena ir gavau truputeli pinigu, tiesa ash daviau tik minty ir dizaina, visa kita nuveike jie… Kazhikokiu $ neuzhdyrbau, bet …

KingPin, nu ir kokiu? Cha chaLabai idomu ka ten pasiulei Cha cha

na tai saunu, ne apie tave gi as snekejau. taciau jei snekam apie didelius ir labai didelius pinigus, tai ne “vienas as kurciau” ir ne “sugalvojau ideja ir sukursiu” . taip pinigai nekuriami ir tai sunkiau nei is pradziu atrodo…

Dideli pinigai JuokiasiAs pats viena projekta darau jau metus ir kokius pora metu nesitikiu pelno nei lito Šypsena Reikia viska investuoti… P.S. Manau kad tu is tu kuriam tinka sis posakys: " Kas nemoka programuoti, tas vadovauja" Juokiasi

kas nemoka vadovauti, tas programuoja. delfi.lt paklausk kiek per metus uzdirba jie. ir paklausk ar vienas zmogus ten dirbo. idejininkai blemba… vaiku darzelio projektelius kuria ir dar putojasi.