Trobele ant vistos kojeles vidury misko

Trobele ant vistos kojeles vidury misko

Parūpo toks klausimas, gal nepagailėsit savo patarimu.

Į ką reikia atkreipti dėmesį perkant mišklo gabaliuka nacionaliame parke ir turint svajonę ten, pasistačius (arba nusipirkus) nameliuką, praleisti atostogas ir savaitgalius su mažais vaikais?

Jei sklypas be elektros, ar šiais laikais naudojami kokie nors elektros generatoriai?

Kiek apytiksliai kainuoja kuklus (apie 25 kv.m.) rastu namukas?

Kokių kainų galima tikėtis? Atsižvelgiant į tai, kad pretenzijų į pilį, plačią atostogaujančią giminę ir miesto patogumus nėra?

AčiūŠypsena

BlogaiKiek zinau, jei tai misko zeme pagal dokumentus, statyt negalesi NIEKO. Dar blogiau, jei tai nacionalinis parkas. Zeme turetu but bent jau zemes ukio paskirties, kad ja pakeistum i namu valda. Antraip nelegali statyba. Vienintele iseitis - pirkti jau pastatyta ir uzregistruota nama, bet tai smarkiai kainuoja Liūdna

Del elektros nezinau, girdejau kad daro dujini apsvietima, dujine plyta (nuo baliono).
Kainuoja ne tik namukas, kainuoja visokie leidimai, derinimai ir kitoks sh… http://www.alio.reklama esu macius rastiniu namu nukelimui, apie 10 000 Lt, paziurinek pati.
pries ka nors pirkdama, butinai pakalbek su kuo nors, kas ismano del leidimu statybai, nes nupirksi ir turesi pievele tik pasigrozejimui, kurioje bet ka daryt bus uzdrausta.

Kiek teko girdėti, žmonės tokiais atvejais stengiasi pirkti tokį sklypelį, kur nors kažkada stovėjo lūšna, t.y. nebereiks kovoti dėl teisės statyti trobelę, kas parko teritorijoj praktiškai be šansų Ne

Kitaip tariant, reiketu pirkti pamatus?

Tiesi - aciu!

Nebutinai pamatus. Ten gali nieko nebuti, na kokia nors sena sukrypusi obelis, bet jei ten KADA NORS stovejo trobele, tai ir Tavoji gali stoveti. Mirkt Taip Beje, tada atsiranda ir sansas, kad gal ten bus bent elektros stulpai (bo laidai dazniausiai buna pavogti). Na tada reiktu tik laidus issitempt, bet ir tas nepigiai kainuoja…
O del visokiu parku tai pritariu. Dar regioniniuose biski mazesni apribojimai, bet jau nacionaliniuose tai patikek…

Reikia pirkti kad zemes statusas butu namu valda. Net ir keisti paskirti kainuoja nemazai, kai kada sulygimamai su sklypo kaina.
Trobele misko vidury skamba labai romantiskai, taciau kiek pazistamu turi ten min. karta per metus kazkas uzsuka.Baisu Tai kaimynai netaip romantiska bet patogiau.
O siaip tai reikia sau atvirai atsakyti kam tau to reikia? Ar nori tapti savininku, ar nori tureti vieta kur patogiai ilsetumeisi

Atvirai? Pirmenybe vietai, kur galima praleisti savaitgalius ir sventines dienas (istrukti is miesto). Tapti savininku - tam, kad galetum sukurti savo, nors ir netobula erdve. Nemiela man kaimo sodybose. Nera tokio privatumo ir asmeniskos erdves.

Beje, as nieko pries pries kaimynus, t.t. trioba vidury kaimo, kuris butu vidury misko. Bet senai oi senai kaime buvau… Kazin, kaip jie i tokius atejunus ziuri?

tada reikia kad butu netoli, kad butu tinkamas sklypo statusas ir mastyt kad namas bent 50m, na ir aisku elektros reikiaCha cha Kitaip net cholodilniko nebus Nustebęs
O kaimynai. tai ir laimes dalykas ir kaip mokesi su jais ju kalba kalbeti.