Triušiukų mylėtojai kur jūs?

Triušiukų mylėtojai kur jūs?

vakar mano draugas padovanojo triusiuka, kurio jau labai senai norejau. Dievinu tuos mazus padarelius. Taigi, kol ji lakste (beje, jos vardas Trixie) nusprendziau paieskot informacijos internete, kaip ja geriau pasirupint. Deja, deja radau tik viena puslapi lietuviu kalba …ir labai daug rusu kalba. negi musu Lietuvelej nieks taip triusiuku daugiau nemyli? Rusijoj girdejau net parodos vyksta, hoppingas… o gal as klystu? gal tiesiog blogai ieskojau? Nekaltas

Hmm… dar prieš porą mėnesių aš turėjau dekoratyvinį triušiuką, kuris sulaukęs 8 metų netikėtai susirgo rimta smegenų liga ir turėjo būti užmigdytas Žliumbia bet tai buvo mielas padarėlis ir tikiuosi kad gerai juo rūpinausi nes vistik isgyveno ilgai Šypsena O ką narėtum sužinpti apie juos? Šiaip jie nereikalauja kokios nors ypatingos priežiūros, tik reikia prižiūrėti nagus ir nuolat juos pakirpti ir duoti ką nors graužti kad dantys valytųsi Cha cha

norejau suzinot pvz ar yra pas mus kokios parodos ir siaip kokie puslapiai skirti butent dekoratyviniams triusiukams. info galiu rasti inete nesunkiai, (gerai moku anglu, rusu ir lenku) bet man svarbu, kad tai butu ir pas mus Lietuvoj…Taip

Nu del kokių tai specializuotų parodų abejoju, bet kai būna visokios gyvūnų šventės tai vyksta lenktynės Cha cha Mačiau bet deje nė karto nedalyvavau… Beje, šiaip įdomu, koks tavo triušiukas?

Man laaaabai patinka triusiukaiTaipŠirdis
Bet pati neauginu.Uztenka ir suns su katinuTaip

Na man dar liko 2 šunys ir jiems liudna be savo buvusio draugelio triušiuko Cha cha

As irgi pries keleta menesiu gavau dovanu triusiuka… Ir informacijos beveik neradau internete visiskai. Vien apie mesinius triusius ir ju kailiukus Žliumbia O del specialiu parodu tai irgi beveik galiu garantuoti, kad tokios nevykstaMirkt Gali imsis otganizatores vaidmesns Apkabinimas Juokiasi

beje, Lietuvoj tik 4 procentai zmoniu augina triushius…tada kyla klausimas kiek is tu 4 procentu augina mesinius triusius? Liūdnas

gal kas zino kur triushiu veisynas vilniuj yra? ten nulepausius augina… noriu vieno, Pufiku pavadinsiu. ir mano Bonifacijai liudna nebus Girtas

tik keturi procentai??? Siaip baisus skaiciai… Dabar pamazu plinta triusiukai kaip dekoratyviniai gyvuneliai… Atsineu, kazkada visi snekejo, kad labai kvapa skleidzia… Jei priziuri ir tvarkai - jokiu problemu nebuna… Manau, ilgainiui jie taps populiaresni… Nes juk tikrai mieli gyvuneliai… Be to, nuostabiai grazuciai Mirkt

ir beje, triushiuku intelekto kooficentas yra didesnis uz juru kiaulytes, shinshilas, bei kitus grauzikus. Taip nesupykit, nieko nenoriu izeist, tiesiog konstatuoju fakta Drovus

Taip ir ju mesyte balta dietine baltyminga ir labaiNiam niam - tik ilgai troskint reikiaTaip kaip tik viena pamarinavau tik ka Taip ryt bus Niam niamNiam niamNiam niamDrovus

Tave pakart ir ant lauzo Nežinau

Vakar zmarinavau Alviska, tai siandien kvieciu visu pietu. Labai skaniai kepintas ir nerealus padazas mmm… Niam niam
Daugiau jis nevalgys triushiuku Ignoruoju

cia biski i tema Drovus

Mirties patale senukas pazadejo zmonai, kad, patekes i dangu,
prisisapnuos jai ir papasakos, kaip ten ir kas, po kiek. Ir akurat, kelios
dienos po laidotuviu sapnuoja jinai velioni ir kalbasi su juo.

Mielasis, kaip malonu tave girdeti. Sakyk, kaip ten?
Faina, nu…
Kokia dienotvarke?
Nu ka, keliames anksti ir krushames.
Krushates? O tai ka paskui?
Paskui pusryciaujam.
Tai dar pries pusrycius? O kas pusryciams?
Pusryciams tai salotos.
Na, o kas paskui?
Krushames.
Vel? O paskui?
Paskui jau pietus.
Iki pat pietu? O siaip, ka jus ten valgote?
Na, salotas, kartais kokias darzoves.
O, tai liuks, kaip sveika. O paskui?
Krushames iki vakaro. Tuomet ir vel salotos.
Kaip, ir vel? Na ir dangus, atleisk viespatie, jus ten nieko
neveikiat, tik uzkandziaujate ir krushates.
O kas tau sake, mieloji, kad as danguje? As dabar Australijoje
triusis.

o mano triushe ne tik valgo ir miega, bet dar ir laikrascius skaito, tvarkosi, zaidzia su shunim futbola, maudosi ir dar daug visko. uzimta, kaip darboholike. Girtas

Ui, mieloji, suklydai - ziurkes ir sinsilos TIKRAI uz triuselius protingesnes( nors, mano nuomone, viskas nuo atskiro individo priklauso)

uztad nei ziurke nei shinshilas nera valgomi Veee

Jei jau su humoru, tai zinok, kad is tikro nevalgomas ura tik s. ir akmuoJuokiasi