Trip'ui pasirOšta

ubagss>a cia gal sharrasitinis varianC? Cha cha

O tai kas tai silkei yra negerai?

ubagssai - viskas remiasi į pinigus , daug pinigų , tai va ir sustojam , nes anų daug tiesiog nėra Šypsena

UB, Kaip fordas?

Edas -> jis jau laksto su raudona astra, ford parduota

dr, grynai sharr Taip Cha chaignai, dirbk nesiteisines cE, dirbk Cha cha nes man asmeniskai butu geda tiek fotkint, rodyt visur nete, aplinkiniai visad galvoja kokis ledu ledas, o naturoj… Ufff

Blogietis, O anas greitas. Cha cha

rwd Blogai youtube.com/watch?v=86nvM1BDrN4&NR=1&feature=endscreen

Edai,kaip ir minejo mano advokatas,nebera jau fordo,dziaugiuosi iskises ir dabar varineju su astrute,ir visai patenkintas situom kibiriuku Cha cha

pamenu quattres zyla matydavau nete…wau Gerai Apkabinimas bet kai pamaciau is arti ir idemiau apziurejau,dar pats quattre parode visus reikalus,tai Pavargęs Špyga Blogai Cha cha

Vo mano drundalietas - dropbox.com/sh/8pap5jsm0uz63cq/EOIGmD9Gkr Nekaltas

UB, Aišku, aš gavau 500lt. mažiau nei mokėjau, tai galvoju, kad px visai. Cha cha Nuvertėjimas pas SAAB’q kai jis pas mane 3 metus prabuvo. Gerai

Mokejai stuke, gavai 500? Cha cha

Cha cha Gerai

Mokėjau 500, dabar pats daviau 500, kad kas nors pasiimtų. Cha cha

o tai jis vaziuojantis buvo, ar tiesiog stabykas ant kiemo nuo lietaus pasislept ir pawerio paklausyt?

ubagss: tai nereikia ble eit ir žiūrėt iš arti , jofana - mašina nerestauruota , tai ko tu tikiesi Cha cha Kada nors bus tikrai ledas , o dabar ir realybėj padoriai atrodo , neskaitant visų smulkmenėlių Šypsena

naktibledas, Aišku, kad važiuojantis. Naujasis šeimininkas bent jau pats išvažiavo. Gerai

UB -> va cia tai suprantu pirkinys, jei bukle daugmaz gera tai bedu neturesi ir vaziuosi patenkintas. Nes ta probe tai buvo bbz apie ka galvota Cha cha