Trioxla atvet!

trulikas Juokiasi duju balionas tam itakos neturi

saabas ant tiek primityvus, kad ten jokie kompai bagažinėj nestovi. čia ne bmw, kad ir po galine sėdyne ir bagažinėj ir po kapotu ir už bardačioko

10 metu pravazinejau su dujom, niekam neluzo,neisvirto, bet po 94 sake nebegamina masinu Ne

bl jau buvau skaičiavęs, paskaičiuosiu dar kartą. Populiariausias 53 litrų dujų balionas iš savęs sveria 25kg. Į jį telpa 42 litrai dujų, tankio 0,535. Taigi pilnas toks balionas sveria 47.5 Kg. Vaje kiek daug Cha cha kokiais 30kg daugiau nei kad šiaip zapaskė sveria Cha cha Amortikai tikrai gali neatlaikyt tokio svorio Cha cha tai gal daugiau pusės benzo į baką neliet, nes gali amortikai neatlaikyt? Cha chaatrama.lt/?id=36

tiek man, tiek pažįstamui, tiek kitam pažįstamui, tiek forume prisiskaičiau, kad visiems ta pati bėda ir netik su saabais. dujų balionas turi svorį. tiek tuščias, tiek pilnas. arba tie, kurie yra atstovybės, nieko nesupranta apie mašinas. galėjo prieš sakydami pas banginius paklausti

kosmosai, o tu žinai kur benzo bakas stovi mašinoj? Juokiasi ar tu viską lygini su būlka, kur už galinės sėdynės bakas.

Veziau su antru golfu drambli. Luzo spyruokles gale. Turbut del to, kad dramblys sedejo bagazinej ant vaistineles. Prakeikta vaistinele

trulikai, aš babuine pastoviai vežiojuosi įrankių dėžę ant kokių 15kg, zapaskė savo vietoj, dar 100ah akumą įsimečiau ir salerkos pilnas bakas. kaip manai, atlaikys? Cha chatrulikai, o tu jauti, kad toks svoris yra giliai px nx? manai pasisodinęs akvilę ant galinės sėdynės mažiau apkrauni galinę pakabą, nei kad papildomi 30kg truputį už galinės ašies?

manau, kad tavo rezistoriai neatlaikys ir supliš kraujagyslės nuo pykčio galvoj Gerai

Juokiasisu rezistoriais gerai atsivartyta Mirkt

pazistamui, pazistamo pazistamui, nu ir forume rase Juokiasiai trula vistiek malacius, kad ir pasitriochlino eilini karta.

uzmigdykit ta vargsa troleibusa, kad nesikankintu!!!