Trioxla atvet!


Trioxla atvet!

_trulikas | 08-05 17:17 po šio savaitgalio galiu pasakyt, kad porsche irgi gaidys_tai gal galyma placiau ar tylesi sykyne itraukes ir apsitrioxines eilyni kart?

kaip del baboono ridos ? pravaziavo jis 40tkm per metus?

Amonas, o kas tu per čiulpėdra, kad tau kažką sakyt turėčiau?

tada man pasakyk, irgi klausiau, bet sedi sikna suraukes, eilini kart apsitriochines. su babuinu kaip su saab, milijonines ridos ir nulis remonto, nors realiai beveik niekur nevaziuoja, o taiso kaip visas masinas.

su babuinu tikrai, kad niekur pats nevažiuoju. pamenu, šikną plėšeisi dėl dujų baliono vietoj zapaskės ir ratų išvirtimo ir amortikų susėdimo. pateikt pvz, kai nuo pastovaus svorio ir spyruoklės lūžo?

aina nx kokie jus mazvaikiai ir jau bl kokie 10 metu …

visą kipišą dažniausiai užverda nevispročiai kitatikiai

Juokiasi Juokiasi

juk yra čia ligonių, kurie į kiekvieną mano parašytą žodį reaguoja labai skaudžiai. naktimis nemiega, savaitgaliais nuo kompo neatsitraukia

nu jo. jei keturvietej masinoj pastoviai zmones sedes, lush spyruokles Gerai

Juokiasi

Woris, smulkmena ta, kad sėdynės dažniausiai nebūna už galinės ašies, ar pas bmw bagažinėj jos? Cha cha

prie ko cia asis. spyruokles remiasi i masinos kebula. o ar spausi galini bamperi, ar stoga - spausi ir kebula. jegos kryptis vistiek i zemes traukos centra

siaip pas mane gale stovi akumas ir ganetinai sunkokas ir vaikas gale toje puseje daznai sedi,tai man suluz kas nors ar ne? Drovus

o nuo ko priklauso galinių ratų išvirtimas?

apie luzusia spyruokle pirma pabaik pasakot, o ne isvirtima ratu.

anot jūsų, tai žaibo rate, daudriuje, aeropolyje ir t.t. dirba idiotai, nes nežino tokių dalykų, kad nuo dujų baliono vietoj zapaskės ir krovinių vežiojimo, negali to būti

gal saabe nebent kompas stovedavo. jei zapaske vezioji - ok, jei idedi baliona - kompas sulauzo spyruokles… Taipspyruokles luzdavo tik dujintiem saabam? o jei tik benzas? dyzelis?

mazdoj gale ir spyruoklem po nepilna apvija nuluzo, lowraideris Kietas