tralas vilniuje

tralas vilniuje

o tai ant xm stogo neina pavezt?

viena labai patikima masina reik nutransportuot is vieno miesto galo i kitam miesto gale esanti servisa, gal kas kokio pigaus tralisto kontaktus turit? masina su apd

o sitas su ora ir su teliku ? Paplepėkim

ahahaahahahhhaaaaaaaa gal xm reikia iki cp servyzo timptelt??? siaip tai teliona turu, bet emiau is 118 ir tiek.

lietuvoje nėra tokių miestų ,kad transportuot iš vieno galo į kitą kainuotų daug ,nebent už pora litų nori persivežt

+370 62081274 turek bet nzn ar cia labai pigu at ka

buvo pas pažįstama toks mb, pradėjo byrėt pardavė Šypsena

skambink i citrinos servisa anies regis dirba su star rescue firma. daug tralu turi tarkis “asmeniskai” matai net ir labai patikimi sugenda. visgi ne audi droo2 tm

visgi ne audi

geriau i cp servisa netempt, nes jie nesupranta ka daro

jus man geriau pasakykit kur man audi sutaisys? bus kazkas su oru susije… oro srauto matuokle gal ar dar koks bb

soprano, bet koks servisas, arba pats, pasikeiti srauto matuokle ir vaziuoji toliau

kodel manai,kad matuokle?

bbz as nzn kas jai, siaip tokios mintys… apsukos sokineja, kuriasi kazkaip ne taip kaip visada

o gal koks lev’as?

kaip zydai kokie kartojates paskui mane “visgi ne audi”…

zydai nesikartoja, zydai i klausima atsako klausimu ir megsta pinigelius

o tipo ne px ant virves keliolika km patempt? Nekaltas

mano XMas ne automatas Šypsena ant virves ryt bandysim tempt, jei gausim isukama kabli is kur nusipirkt ar pasiskolint Šypsena jei ne - traliukas pagelbes.