totaliai pavazhiavusi ideja del alaus kamshtuku

totaliai pavazhiavusi ideja del alaus kamshtuku

ko gero nuo per didelio karshcio, buvo sumislyta, kad ner cia ko ish kamshtuku delioti tokius banalius zhodzhius, kaip SKLYPAS ar FUJI. yra lietuviu kalboj ir tobulesniu zhodzhiu, kaip antai KALFIJORAS. bent jau “kalafijoras” buvo pirmasis pasirinkimas, taciau pasirode, kad ish vienos Alus rushies tokio zhodzhio nesudeliosi Nustebęs taciau buvo atrasti kiti puikus zhodzhiai: SRIUBA, LYRA, RUSAS, BLIUDAS bei mano mylimiausias FUFAIKA Šypsena

antras viso to reikalo etapas butu masishkai eiti i alaus daryklas ir reikalauti tu puikiuju daiktu, kuriu pavadinimus pavyko sudelioti Mirkt

uzh geras irgi naudingas buityje smulkmenas Alus !

FUFAIKA gal ir visai nieko Mirkt Jau gal pasiemei uz kamstelius? Cha cha

man nesekasi - vis tushcius kamshtelius randu.

As kai perku pakuotemis - tai vis randu ka nors.

Man tai kazkaip siakasi dabartinei Svyturio loterijoj. Is si savaitgali is 3 buteliu 2 buvo su 0.33Alus

Gintarinis iz ze best Šypsena jau kokias tris butelkas islosiauŠypsena (ir ilesiau Cha cha )

Geriau jus man pasakykit, kas visas HORN’o pakuotes ispirkot, aaaaaa?

[quote]Soliarsky raše:

Geriau jus man pasakykit, kas visas HORN’o pakuotes ispirkot, aaaaaa?

[/quote]

zhinau tuos nenaudelius - jie ish vienos pakuotes investicijos jau antra savaite gyvena Šypsena

r.b.> ta prasme - nusiperka pakuote, islosia kita, butelius priduoda, vel perka, vel islosia, vel priduoda? Koks uzsisukes mechanizmas Mirkt

butent ! tik buteliu nepriduoda, o grazhiai krauna i kampa - gal taupo juodai dienai Aš nekaltas Cha cha

Bliamba, su tom HORN pakuotem tai ir mane nervas ima - savaitgaliais be sansu pakuociu gauti, net specialiai kelis supermarketus viena syki pervaziavau… Praktiskai pamirsk Horna arba is anksto kaupk atsargas… Cha cha
Netvarka, bliamba… Nespeja patenkinti paklausos Ragutis ar ka?..

Ragutis tai vienas, o norinciu tai daaaaaug Cha cha

na taip. be to jis tik ragutis, geriau jau butu gausybes RAGAS Šypsena

Nu yo, o svarbiausia, kad nebutu Raguciui RAGAS.Cha cha

ne. jam - HORN’as Kietas