47


47

Gaila kad teko spaust fotke, biskuti kokybes prapuole Liūdnas Paziurejus filma uzsimaniau prisiminti Flirtas

Zaidimas neblogas, bet filmo vis dar nemaciau Cha cha O kam spausti ? nuotraukos dydis 79 KB, o bites limitas 250 KB, taip kad nelabai supratau, kaip tu cia spaudei.

Susimaisiau Drovus

Čia Blood Money?

katik filma ziurejau su LT vertimu,zjbs Šypsena

Vietoj gangster galetu rasyt Nyger Cha cha

Man iš visų Hitman dalių, Blood money labiausiai patiko Šypsena

Geras zaidimas, kartais dar ysijungiu paimprovizuoti. o filmas visiskas meslas, kas nemate - geriau neziureti.

As ir prisiklausiau blogu atsiliepimu apie filma visgi ji paziurejau ir… jis man patiko MirktZaidima reikes siandien ir susimest, pasizaist Girtas

kinoteatre zejau filma, tai toks px pasirode…

vakar ir as pasiziurejau dvdrip per PC Šypsena kaip bebutu idomu, ir man uzejo noras hitmana susimesti i PC ;D

O kaip įveikt vieną iš paskutinių misijų, kai kitas žudikas Baltuosiuose rūmuose (atrodo) užlipa ant stogo ir vos prisiartinus iškart nušauna?

Maciau youtube vienas sugebejo sita misija pereit ant silent assassin Cha cha

man patiko filme vieta, kur hitmanas pro langa yskrenda, o vaikai zaidzia hitman zaidima Cha cha ir pasiziuri i ji Cha chaD

as i ta vita tik antra karta ziuredamas atkreipiau demesi. Tas kogero veikia kaip 25 kadras. Xebrai uzeina noras zaisti zaidima, bet nezino kodel Cha cha