control panell - system - advanced - perfomance - settings - advanced - change…

Pavargęs Dx papasakojai,. be to pas mane po litevski. Tai ka ir kaip tenai?

am - na tada panasiai… control panel rasi ? tenais turetu buti sistema toliau ketvirtas atlapelis… ir pirma knopke nuo virsaus… toliau antras atlapelis ir aacioje knopke keisti… beje tenais neisvalysime virtualiaja atminti o padidinsime ja… ai dar - ctr+alt+del - kiek te laisvos yra ?

Pradinis 336 Mb Maximalus 672 Mb Rekomenduojama 334 Mb Šiuo metu išdėstyta 335 Mb Ku daryti? O ką ctrl+alt+del žieti? Nes vykdomu programų nemažai rodo Nekaltas

Kombinacija Ctrl+Alt+Del (arba Ctrl+Shift+Esc) turėtų iškviesti Task Manager’į. O jame ir pažiūrėk, kurie procesai kiek atminties ryja (Processes -> Mem Usage, VM Size).

Na daug ten visko vyksta Nekaltas Bet o kaip pravalyti?

tau rašo kad virtualo per mažai.ten kur yra min ir max vertės reikia nustatyti vienodas reikšmes,tada linksmiau sukasi.prieš tai darant rekomenduotina defragmentuoti diską,o visų geriausia virtualą išdėstyti atskiroje particijoje ar diske.jei tokios galimybės nėra virtualo dydį reikia nustatyti tik suinstaliavus win.yra programų kurios leidžia virtualą perkelti į disko pradžią.

perkrauk pc. dazniausiai to uztenka

Ne Nepakanka, defragmentacija irgi nepadeda.

suinstaliuok kokį tvakerį,paprastai juose būna opcija “clear page file on shut down”.gali ir on start up.

Plačiau please.

tvakerių ieškok čia: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/357573.46 1-=(1709734758](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/357573.461-=(1709734758) nepatingėk psinaudoti bitės paieška.žodžiai galėtų būti:system mechanic,virtuali atmintis,virtualas.šis klubas galioja labai seniai ir atsakymų į bazinius klausimus (o tavo toks ir yra)yra labai daug,tik nereikia tingėti.

Negi zapadlo pakrtoti, kad mažiau murudintis, naršant bangą? Anyway, dėkui tau Alus

o kas butu jei wirtualia atminti padidinciau iki 500mb?

virtualis atmintis pasidarytu 500 mb dydzio, o kas daugiau gali buti?

o pc tai nepakenktu?del ko tada rekomenduoja 334?

Tai čia kas nors žino kaip virtualią atmintį pavalyti?

tai tau jos valyt nereikia, tau jos neuztenka paprasciausiai. Kiek ramu isvis turi? As turiu 192RAM ir mano Virtuali 400MB, man uztenka ir tokio lango neismeta niekad. Bet as nesu daug procesu paleides. Gal cia galetum savo procesu sarasa idet? Gal su HijackThis padaryk loga ir idek cia. Ar screenshota procesu i banga idek. Gal koks virusas ar adwaras suvalgo atminti. Ar per daug visokiausiu programu paleista. O jei tu pravalysi (na kaip nors isigudrinsi) virtualiaja atminti, tai dings visi duomenis is jos ir programos kurios tuo momentu naudojo virtualka nuluzh Cha cha Na cia imho, gal ir nenuluzh Nekaltas

PC nepakenktu, o rekomenduojamas dydis kazkaip paskaiciujams yra, galbut pagal turimo RAMo dydi ar pan.