[...]

bla bla bla… bla bla bla…
faktas yra faktas - nebutinai…
o jeigu grodama kokia tik nori muzika savo stoti groji tik padarytas zvaigzdes, tai ir isvados atitinkamos, kad kitaip nebuna, nes ziu radio tik tokias groja.
is vis… jeigu apie muzika reiktu sprest pagal LT radijo stotis - nusishauciau vietoje.

p.s. grazuole pj harvey: http://www.ulitka.net/pj/gal8/p8.html

nu cia… kaip is kokios puses i ja ziuresi Šypsena

Radiohead’u
Toma Yorka matei?

tavo uzvesta tema tiktu tik pop kulturai-silikonai,balti dantys ir anoreksishkas kunas.
tikrai muzikai isvaizda neturi visishkai jokios esmes

isiskaityk i temos pavadinima !!! prie ko cia "tikra muzika" ?

Nes jos tėtis Ozzy Osbourne žymus.Nors šiaip gerai kai žmogus neturi kompleksų koks jis bebūtų.
Šypsena

O tai kas tavo manymu yra pop muzika? Tik Britney, Boyzone, N.K.O.T.B. ?
Nebereikalo bandant isidarbint radijo stotyje man bande irodyt, jog vedejui nereikia gaudytis muzikoje. "Tai ar turi vedantysis gaudytis muzikoje?" ir atsakymas: "Ne". Viena ar kita forma man tai buvo pakartota 5 kartus, po ko graziai pasispausdine rankas ishejau i skirtingas puses Cha cha

Ji šitiek plastinių operacijų pasidariusi net baisu žiūrėti,nusisiurbus riebalus,išsiėmus pora šonkaulių ar tu irgi taip norėtum atrodyti.Beje viename žurnale mačiau kai ji buvo be makiažo.Atrodė kaip bobotė.Paakiai sukrite,o oda kaip nekeista netokia jau ir lygi ir graži…plastinės operacijos taip pat daro savo ir nevisada tai išeina į gerąją pusę. Taip

Yra!!! pazekit i Pamela be sluoxnio spakliau. Biasiau nei bjauru…

oi… n evisai i tema… nu bet vistiek zvaigzde…

nelabai supratau… neatsimenu kada ir kaip mes kalbejom, bet tai absurdas.

Kosmetikos priemones gali uzgosti trukumus, tik nebelieka naturalumo. Grazuolius ir garzuoles per visokius star renka ne del balso.

Kas su tavim kalbes? Kiba tu turi teise kazka i darba priimti? As tik kalbu, kad didziajai daliai d.j. ta muzika tera aplinka kurioje dirba, o ne asmeniniu muzikiniu ambiciju igyvendinimas, tad nenuostabu, kad jie uzduoda "tokius" klausimus.

kazkoks nukrypelis nuo temos Nekaltas

tave galbut Kanda ir out of context, bet siaip man nepatinka, kai zmogus is anksto pasidaro isvadas, kurios neatitinka tikroves ir ateina "aceit" tuo isitikinti.