[...]

[…]

Ar yra vilčių negražiai panelei, jei ji turi gerą balsą, tapti žvaigžde? Cha cha
Manau, kad ne. Pasaulį užvaldžiusi grožio Flirtas industrija. Jei neturi tiesių dantų - negali dainuoti…Nekaltas Jei neturi idealios figūros - geriau ant scenos nelipk. Nekaltas

Kaip manot jūs?
Ar yra toks atlikėjas ar atlikėja, kuri(-s) nėra seksualus, patrauklus ir šiuo metu karaliauja topuose?

Gėlė

Gerai,visiskai pritariu,jei zmogus nera grazus jam nera vilciu burti zvaigzde! Šypsena

jei groji muzika, kuri yra gera savaime, o ne
kurta tam, kad isryskintu atlikejo grazumus, tai
ir nereikia nzn kaip atrodyti. idomiai atrodyk,
nebutinai saldziai.

Na jeigu pop atlikejas tik tas, kuris karaliauja topuose, tada sunkus atvejis… nes jis pakaraliauja ir dingsta, o yra tokiu, kurie gal uz topu (40-100 vietos) pora metu ar desimtmeciu trinasi.

Kad ir mano nuolat minima ir gerbiama Beth Orton Taip Na grozio jai tikrai dievas neperdaug dave, o papu ji galima sakyti ir visai neturi Ne
Tai va… ka tik zvilgtelejau… na jos paskutinis albumas bilbordo 40 vieta buvo pasiekes… ir siaip ji gan populiari…
PJ Harvey irgi vargiai i grozio konkursus kas nors kada nors kviete.

Tiesiog nereiktu maisyti vienadieniu zveigzdziu, kurios yra ir kuriamos ir parduodamos kaip prekes su muzikantais, kurie uzsidirba is to, kad yra tokie, kokie yra.

Beje, ar kas pastebejo, kad Flokhard (Eli McBeal) papus pervaziavo sunkvezimis (bo nesimato ju)? Ale vot bobike - populiari.

Mirkt
Cha cha
Kietas

nesutinku, jei dantys kreivi išsilygink, jei figūra apkūni sportuok, o pažiūrėk Kelly Osbourne: stora, negraži, bet populiariCha cha

popsas uzkniso juodai!

O kuo ji negrazi? Vien todel, kad stora? Juk jos veidas man rodos yra normalus… Nekaltas

Pf… ziurint kokia ta muzika jei pop’sas tai tikrai beviltiska tapt zvaigzde( nebent nerodyt veido, nei klipuose nei kitur ), bet jei groji jazza, techno, trance tai ten visiem vienodai kaip tu atrodai, svarbu kad gerai pavarytum Mirkt

Jei del popso,tai ten balsas nelabai svarbuNe
Svarbiau dideli "buferiai" ir grazus uzpakalisCha chaBent jau Lietuvelej taipNustebęsPaziurekit i "MANGO".Mergos kaip mergos,ale talentai-ciu baba.Viena dainuoja(jei ten tikrai ji dainuoja…Nekaltas),o kam dar tos dvi???Del vaizdo ant scenos???

yra, supernegrazi, Avril Lavigne.
zinai bishki nesutinku, jeigu pvz Britney’ei ar cristina’ai "nuvalyt makijaza", nemanau, kad jos butu tokios "grazios" (nors man asmenishkai ir su makijazu nelabai). vat, kai pana/vaikinas tampa zvaigzge - pirmiausiai kas vyxta - grozis. stilistai, vizazhistai padaro is paparastos spuogotos paaugles - grazia ir sexualia moteri. kas del dantu - pas dauguma star’u jie istatyti (porcelianiniai). jio, ir figura, bishki nevalgai + pasportuoji, istatai silikonus ir gali eit i scena nemokedama isvis dainuot.

va butent:
Žvaigždė silikonas
Žvaigždė porcelianiniai dantys
Žvaigždė dietologai, asmeniniai treneriai
Žvaigždė asmeniniai visazistai
… + fonograma = zvaigzde!

pasidarei isvadas paskaicius tau patinkancius komentarus? Cha cha

50 Cent

padariau isvadas, viska apsvarsciusi ir pagalvojusi Šypsena

man atrodo, jog tu jas pasidarei dar pries paskelbdama tema Cha cha

ta pati galiu pasakyti ir apie cher
vien ja pamate man oda pasiurpsta atrodo kaip lavonas
o yra gana populiari

tai jau paziurek kiek jai metu… Nekaltas

as irgi noreciau atrodyti kaip Cher, kai busiu mociute Šypsena

Daug plastiniu operaciju prireiksJuokiasi