…arba dar kartais kai pats operatorius bbz ka daro, mazdaug 3-5 kartus per diena.

as irgi toky zadejau pirktiCha cha

tai gal sharkyte ta indikatoriu uzsiklijavai kur nors ant namu duru ir lauki, kol prades mirkseti Šypsena

is statu kazkada buvau parsivezes akumus du 5XXX noskei,taj visai prikoas.Akumas su lempeckom.nors po 1 savaites uzkniso…

Gali būti, kad veikiantys tolimesniu atsumu mirksiukai turi papildomą maitinimo šaltinį. Bet klijuojamiems prie telefono mirksiukams ar veikiantiems nedideliu atstumu, maitinimo šaltinis tikrai nereikalingas!
Kietas

2stulpas: pritariu
shitie visi mirksintys dalykai daugiau niekam kitam ir nereikalingi kaip tik mashinoj kai garsiai groja muzika, ne visi gi turim mashinine yranga, kuri automatishkai ishjungia mago garsa kai skamba mob
Šypsena Alus Alus Alus

Ziurinejau toki Maximoje. Patiko aprasymas: angliskai skiedzia mazdaug kad ispeja, kada aparatas pavojingai spinduliuoja ir pan. Lietuviskas vertimas skamba mazdaug taip: “…kai siusite zinutes ar skambinsite, jusu aparatas graziai zybses” Cha chaCha chaCha cha

o kur dazniausiai galima gauti toki mirksiuka???

Paskutinis *****.

man tai biski geda toki suduka klijuoti ant savo tel…

Sh… tas mirksiukas, as buvau savo noskei uzsiklijeves ir man batarke taip nusodino, kur be to mirksiaus laiko 5-6 paras, o su juo 3-4, tad manau kad tas mirksius yra paskutinis sh… Blogai
Ciau Kietas

sparnai Apakęs

stai kaip zmogu pakeicia butelys salto alaus is ryto Šypsena ziurekit dvi foto pries tai…

na grazutis,mus angeliukas, Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

"ar is balos tas grazumas mano prigimimo Cha cha "

Niu niu…

tu kaip visada velniškai gražiai atrodai Cha cha

vajezau kaip velniskai atrodau Apakęs

ale blyn, koks ishgrazejes Flirtas Nekaltas