5 ?

plem su tais tepalais tai is akies vargiai ten ka pamatysi, ieskojau opel agila 1.2 tepalu,user manual grieztai draudziama naudoti a5/b5(kaip pvz volvo 0w30), paskui ziuriu kodel taip yra, ogi zymiai skystesni ir skvarbesni tepalai…tad to is akies tikrai nepasakysi. Del priedu,tai tu paciu smt berods pila draugas i dezes,motorus,pjuklus…viskas neturejo nuostolio ar gedimo…ar del to bbz Cha cha

Tas kondicionierius xado aš kiek suprantu trumpesnį efektą turi už tas tubeles kur 3 reik supilt. Tų tubelių į pusę turėtų auto pyliau, visos buvo ne tokiom didelėm ridom, tai dėl prevencijos. Kažkiek placebo veikė, kad tyliau dirba, tepalų nedegino, niekas neužkalė Laimingas O tą kondicionierių kai supyliau, tai tik iš duslintuvo kažkokiu muilu kurį laiką kvepėjo ir tiek tos naudos Cha cha

xado atstovai sako kad tiubikai blogiausiai veikia t.y. maziausias kiekis veikliosios medziagos, tai cia jau pasitikejimo klausimas Šypsena

Zhakai, tas ten viskas viename, tipo šstriausias galimas, jei apie mano turimą kalba. Kaip bebūtų, laikaus nuomonės, kad normaliai, prižiūrimai auto užtenka ir gerų tepalų, anie jau turi savyje visokių šdų. O va tokiam kaip aviliui galima ir suvaryt- blogiau nebus Cha cha Esu matęs išrinktą matarą po xado- nu kažkokia plionkė visur buvo ant visko Taip Bet vistiek daugiau man placebo bent ant mataro, nes supili ir nežinai, o va tie kur dėžėm, vairui- tais tikiu, kad kažką pagelbėja, bo yr garsas- neliko pašalinio garso, vadinas dirba Taip

Apčiuopiamos naudos, kad konkrečiai kažką paminėti, tai išvis nemačiau. Tik tas toks placebo, kad daugiau apsaugos nuo dilimo.

Jei reiktų pirkt- nepirkčiau, nes total 5w40 5ltr sintetika 30e, a tas veik 50 Cha cha bet, kadangi turiu gautą dykai… Apkabinimas bus formulinis avilys tartartar Cha cha

total

Pirma karta girdziu, kad salierkei matuotis gali kitaip, nei biAnzui Apsvaigęs

Aš ir pirmą kart, bet aprašiau gi Cha cha indomus klausimux gaunasis nų Taip Kaip bebūtų, tarp postų nusiurbiau puslitrį ir suvariau tą xado Kietas birbinasi avilys daba ant laisvų Cha cha

žėk kad neužkaltų db Cha cha

Kolkas neužkalė apsibirbinęs Cha cha Bet koks tas tartartar Veee garsas kai ne viduj sėdi Ignoruoju kad avilį arčiau šviesos, tai kūriau ir traukiau nuo kelio veškę (audi v8 4.2) su tuningine dūsle- bl kaip muzika ausim tas bulbulbul Apkabinimas a tada užgesini ir avilį pakuri… Veee aina nx tos keturkaušės saliarkos Cha cha

ar 4kaušė ar 6kaušė, salerka yra salerka. net 8 kaušų vaginą turiu 4,2 - gaidis v10 vagina turiu - irgi gaidis Juokiasiapie garsą kalbamt…

Mirkt