5 ?


5 ?

Užstrigo apsirūkę dalyviai nuo vakar Apsvaigęs

konkreciai Ufff

px,tik su nosim aki isdurs kai buciuosi Cha cha arba pilva apdraskyds

P!sai viena i nosi ir ner problemu Cha cha

Byškių Apsvaigęs papasakokit mą drnam ant tų saliarkų, kaip tikrint tepalo lygį? Paplepėkim Vakar aviliui pakeičiau tepalus, iš ryto šaltqm pamatavau- virš max pusė cemo. Draugelis sako, kad aš durnas ir ant 1.9tdi pd, kadangi filtras stovi žemyn galva, reik matuot po kelių min užgesinus, kol dar nesubėgo viskas karterin? Db kai vaiks jaučiOs ir klausiu Cha cha

Jei tepalo yr - ner ko sukt kiausiu.

ubagss> tu cia rimtai Klasta Cha cha Juokiasi

Taip Drovus pzė, kai visiškas botaniks jaučiOs ant vidurio amžiaus naujienų sau randu Apsvaigęs Cha cha Mą dar reik suvaryt 225ml xado ten, tai ir klausiu, bo reik nusiurbt tada Drovus

koks skirtumas ne maziau min ne daugiau max tai ten paprasati ~2litrai ± puse cm Juokiasikas tam filtre ten liks 300g?

tiesa kaip baiges su radaratoriu?

min-max lengvose yra litras, pora litru eina krovininiam transportui dazniausiai Šypsenakoks skirtumas kiek filtre, matuojama karterio likuti,kol yra mechnine matuokle Nekaltas

Kipšas, nu kaip… man čia pasirodė logiška, bo bent aš kiek visokiausių auto turėjęs, filtras žemyn stovi, tai iš ten neišbėga ir matuoji kartery, o šitam viskas iš filtro išbėga… Nekaltas Nkj tos visos saliarkos Lūpos

Su radiatorium baigės- radikas tas pats liko, turėjau įrodinėt pievas, lupo karterį, kad išvalyt ko primėtė, keitė tepalo filtrą- spaudimas neužsidegė. Užpsau aš tą meisterį, atsiėmiau puse sumos kiek bašliavau už visas beleberdas, db išlupau striginėjantį termostatą, paleidau be jo spOgą, lyg ir su galva viskas tvarkoj, bet numečiau ir pora sav neinu prie to spOgo…

ubagss> 2.3 v5 filtras taip pat stovi Nekaltasi.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMjQ=/z/bOEAAOSwx6pYttfx/$_86.J PG

Vadinas, jei tikrini savo seato lygį, kipšai ir tau vidurys normos, gaunasis važiuoju su minimumu arba žemiau? Geras klausimux susimastymui nu Cha cha

kadangi eina cieli 4ltr,tai visada laikau palei max Cha cha

Tai ubags taip suprantu tikit xado galia Šypsena as cia rimtai nes mastau ar pilti ar ne i kovini L200, siaip daug jis reida bet tepalu minimaliai ryja nu ir siaip viskas ten gerai, cia gal del ramybes kad gal geriau butu.

Aš anuo tikiu… maždaug per plačebo efektą sau Cha cha kažkada experimentavom su tais tiubikais prieš/po varikliui, kompresija ta pati buvo, bet gal kiek smagiau spūlinosi matars… dėžei, pradėjusiai zyzt anį 5 bėgio padėjo- užtilo ir iki pabaigos nereikalavo dėmesio. Dabar gis turiu metus laiko tą prabangųjį šūstriausią xado.lt/revitalizanti/tre-ios-kartos-amc/amc-maximum-category/ xado-1-stage-maximum gautą dovanų ir nebuvo ant ko bandyt… a va avilys kaip tik tam Cha cha viskas gerai su tuo jo mataru, gal kažkiek turba pradeda švilpt nežymiai, tai pažėsiu Cha cha o ir, jei netyčia išmynsiu į ispanus žiemot su aviliu, geriau, kad ir plačebiškai būt ramiam, kad neužlinks netyčia Ufff

nu bet kita vertus, xado gamintojai deklaruoja kad nieko blogiau gi nebus. man kazkada kazkas sake kad kemsa jis tepimo kanalus (todel vis bijojau naudoti), bet kaip gali jis uzkimsineti tuos kanalus jeigu ten viskas puikiai issimaiso tepale (pries pilant permaisydavau supiles xado ir 100g tepalu i koki indeli) ir susipila i bendra tepaline mase, nu ir tie ale miltai tik limpa prie pavirsiu ir juos islygina. tai kazkaip blogiau gi nebus. dar cia vienas teigiama atsiliepima pasakojo kazkada, kad kazkur europoj kelio remonte kur tik viena juosta buvo jam kazkokia slanga truko ir visa tepala isvare tai tas leke koki 10 km be tepalu kad tik kamscio nepadaryti, nu ir ka ir nieko sutvarke viska ir viskas be jokiu pasekmiu, buvo pries 5000km supyles ar taip rvs ar xado nepamenu, bet kazkuri is ju. Šypsena