:)

KingPin: Vienintelis UT3 ant PS3 sugeba pajungta klava ir pele palaikyti. Kiti zaidimai nepalaiko. O del joysticko - visiskai sutinku, kad be galo pagotu zaisti zaidimus su masinom, platformerius, sportinius zaidimus, mustynes tikrai patogu. Bet kai kalba eina apie RTS, saudykles ar trecio asmens zaidimus, tai sakyti, kad su gamepad’u zymiai patogiau, cia jau saves negerbit. Cha cha Beje, kushliau - kas trukdo pasijungus kompa prie teliko, issidrebti su beviele klava ir pele ir zaisti lovoje? Manau niekas. Šypsena

jus labai maisot “patogiau” nuo “tiksliau” Mirkt man su gamepad’u saudyt zymiau patogiau nei su pele, bet su pele savaime suprantama, kad tiksliau

Va kas būna pirmiausia ir kaip žaidžiasi kai pereini nuo pc ant konsolės youtube.com/watch?v=aTP8ikw6YXU . Cha cha

Bevielę pelę ir klava? Kur aš tą pelę dėsiu? Lova minkšta, nelygi, o klava iš vis gargaras Cha chaAš trečio asmens ant PC su gamepadu dažnai žaidžiu Cha cha Su pele tik rts ir fps, bet tiesa pasakius neatsimenu kada kada kažką padoriai lošiau ant PC, nieko gero nebeišleidžia.

O kam viso dydzio klaviatura? Yra labai patogiu niekuciu Cha chatechfresh.net/wp-content/uploads/2007/11/wolf_king.jpgGonis: asmeniskai mane, toks “patogumas” kai del per letai vekiancios gamepado taikymosi technikos, turi dar ir dar perzaidineti lvl, varo i nevilti Cha cha As geriau pasedesiu susirietes prie klaviaturos su pele ir praeisiu keleta map’u per pora valandu, nei issidrebes su gamepadu juos bandysiu dar ir dar praeiti, 4 valandas. Cha chabeje, ka pastebejau, kad del to “sunkaus”, leto sukinejimosi su gamepad’u, zaisdamas 3D zaidimus visiskai nesistengiu stebeti aplinkos (na pvz. kai reikia surinkti trofejams visokius secret’us).

Na man tai tikslumas=malonumas Nekaltas Tad tik uz pele FPS zaidimus. O siaip visa su konsole smagiau Šypsena net ir 3asmens kaip assassin creed

bet tai wtf… nejau tokio išradimo kaip pelė negali sugalvoti? visokie xujetiks ir t.t, kuriami, o čia nėra pelėno… galvojau pirkti ant kalėdų xbox, bet manau, kad tik nusivilsiu… beje, turiu truputį virš metro įstrižainės tv, ar ant jo žaidimai neatrodys labai pixeliuoti? kaip su žaidimų kontrastu?

Nusipezejot visi jau ne i tema… prasidejo konsoles VS PC… eikit i forumus kokius skiest…

o prie ko čia pc?

Aišku su pele tiksliau taikytis, bet pripratau prie konsolės, sėdi sau išsidrėbes fotelyje ir geimini, o susilenkus prie stalo sedėt ismeigus akis į monitorių Ne Per kaikuriuos fps’us net stebina kaip “eina pavaryt” su džoistiku. Dėl to lėto sukinėjimosi tai irgi, jeigu gerai ivaldai tuos du analogus (tiek ps, tiek xbox) tai manau judesys tikrai ne lėtas bus, labai geras pavizdys visi COD’ai ant konsolių, kur veiksmas taško pastoviai, tai ir judi ten neblogai. O tie trečio asmens irgi visokie būna, kaip kažkas assassins creed minėjo, tai faktas kad bus su gamepadu patogiau žaist.

Sandman’ai , matyt jau sentsi… Liežuvis Cha cha Nusistatyk didesni sensitivyti ir sukiokis su i valias Šypsena O kad iprast prie didesnio jautrumo, tai tas pats ir ant peles galioja - jei mazas jautrumas tai reik kilnot pele norint apsisukt ratu, o kai pasididini jautruma tai tuomet ispradziu skraido taikiklis visur kol ipranti Mirkt

Didelis jautrumas - mazas tikslumas. O kaip rase EcHo_O - tikslumas tai ir yra zaidimo malonumas, o ne kazkoks bukas mygtuku maigymas ir virtualiu soviniu barstymas. Be to, zaisdami zmones online, sensitivity pasidaro toki maza ne del to, kad jiem sunku pele pakilnot ir mazochistai, nori ja daznai kilnoti. Tiesiog taip isgaunamas maksimalus tikslumas. Uztenka pamatyti filmukus kaip zmones zaidzia MP ant kokio COD ar to pacio KillZone2, kaip taikiklis begioja ir niekaip neuztaiko ant prieso, jei tik jis netikeciau isbega ar buna toliau nei 3 metrai (per daug mazas objektas ir maskatuoja taikiniu zigzagais, kad nors kiek kulku pataikyti Cha cha) nuo zaidejo. KingPin: Zaidimai ant tokio didelio teliko nebus pikseliuoti tikrai. Konsoliu raiska minimum buna 1280×720, o kartais net didesne (ant pas3 kai kurie geimai eina 1920x1080). Tad sededamas toliau tikrai nesibaisesi pikseliais. Kai kada kokio AA labai truks, bet cia kazkaip nera trukumas bent jau man.

turbūt ant kalėdų ir pasidovanosiu… :confused:

Nereik konsolei tų pelių, nes tai išbalansuotų MP, arba tada atskirus servus daryt, kaip su MOVE žada. Nu ir kas kad lėčiau sukinėjasi, kitiem irgi lėčiau, tai koks skirtumas? Cha cha FPS man sunkiau, nors iš vis nelabai aš mėgstu juos apskritai, bet TPS kaip uncharted, tai ant crushing headshotus atkaliau po kiek laiko, labai puiku viskas Šypsena

as tai pastebejau, kad dazniausiai sunku saudyti tiems, kurie net nezaidzia FPS ant konsoliu Nekaltas atsimenu ant ps2 pirma karta moh kazkuri pabandziau… pirmu priesu nesugebejau nusauti Juokiasines taikinukas aukstyn zemyn lakste. Panasiai buvo ir kai ps3 nusipirkau, pirmi zaidimai kuriuos gavau buvo mgs4 ir sw:fu. tai sw lengva zaisti buvo, bet mgs4 sunkiai sekesi ir as ji i sona padejau nuo pat pradziu, bet poto sw perejau ir teko mgs4 imti, tai kol as ji perejau visai neblogai saudyt igudau. poto issikeiciau sw i orange box’a. tai dar vienas taikimosi “sokas” buvo Pavargęs kadangi hl2 nuportintas nuo pc, tai taikymasis nesveikai sunkus buvo (taip ir nepabaigiau ep2 nes nesugebejau su gamepad’u, bet reikes kada vel pamegint), bet ir vel - kol neuzstrigau labai puikiai ismokau saudyt Taip Poto seke far cry 2 ir tt ir visi jie jau puikiai ejosi nes buvau iprates taikytis Nekaltas aisku visi zaidimai “taikosi” skirtingai, pvz pazaidus mw2 ir ipratus prie greito zaidimo tempo, mag atrodo niekad niekur nenueisi nes vos viskas juda aplink Cha cha o pazaidus mag diena, mw2 atrode neimanoma zaisti.

Kushlius: Tai kas trukdo sony oficialiai isleisti savo pele kad ir po 50 baksu (o viduje butu kokos nors logitechas uz 5 baksus)? Cha chaUzdirbtu pinigu papildomu, nes jie gi moka is sudo vaska spausti. Cha cha

MP tai mp, ko dėl SP my.žčiot su tuo džoistiku? Kad pataikei į kaklą, o su pele galėjai headshotą padaryt? Kam kaip patogu tas taip ir žaidžia Šypsena Jeigu čia būtų katastrofa kažkokia tai išvis neleistų fpsų konsolėms.

interceptor: o nuo kada PS3 tik SP zaidimus leidzia?

Aš apskritai šneku, kad mp tas super tikslumas tik ir reikalingas.