:)


:slight_smile:

Šypsena

Gerai

būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu Liūdnas

Va, va Liūdnas Cia ziauriai juokinga, bet iki skausmo teisinga Cha cha

Aha, kažkaip tą 93m pamačius tai doom’as galvoj Šypsenadeviantart.com/download/55504725/Doom_map_despaor_by_Y uraof thehairFan.jpgdeviantart.com/download/50668067/Vary_big_Doom_map_by_ Yurao fthehairFan.jpg

O aš nekenčiau ir nekenčiu didelių mapų, jei pašonei mažo mapo nėra Cha cha Laiko gaišimas man. Nu bet tokie kokie dabar, tai jau per maži Cha cha

Del to man shooteriai nebepatinka, nors ankciau tik juos ir losdavau. Kiek girdziu apie cod nauja, net nekyla ranka bandyt

pilotas>butent! Cha cha Uz tai paskutinis mano zaistas normalus fps’as buvo Stalkeris COP. Ten nors labirintu nebuvo, bet free world’as buvo tiesiog super (ir side questai, be abejo) Šypsena Paskui bandziau dar Metro 2033, kuris, kaip kazkur girdejau, labai panasus i stalkeri… Bet kai pamaciau, kad ten net per nuvirtusi medi negalima persokt, o butinai reik eit nustatytu keliu… Tai pz, nafik toki is viso zaist ? Cha cha Koks tikslas spaust forward ir saudyt visus pakeliui?

Kushlius: Tai doom visada turejo MAP ant TAB prikabinta. Cha cha Viska galima pamatyti, patyrineti.

Man rodos ar tik ne po gears of war, ar koks ten buvo, prasidejo tokie konsoliniai, skirti kvailiems amerikieciams, visokios kvailos taikymosi sistemos, net purto. Jug yra atidirbta taikymosi sistema counter strike, kuri yra nerealiai gera, nesuprantu kodel tokios netaiko zaidimuose. Laukiam half life…

ant konsolės bandžiau shooterį pažaist… nu i nx Šypsena nejau visi su joystickais lošia? ar ten koks auto aimas yra?

Pripranta. Mirkt Nors kai kuriose būna ir aimas.

aim assist. siaip tai nereikia to didelio map’o jei jis skirtas tik tam kad pavaikscioti pirmyn atgal per plika lauka arba surast teisinga praejima - ne quest’a zaidziam. reiktu kazko per viduri Šypsena

KingPin > tai gal nemoki žaist? Visiem iš pradžių blogai, o dabar prie PC negrįžčiau, nepatogu.

Nuo kada zaisti shuteri su pele ir klaviatura - nepatogu? Cha cha

Jo biski per stipriai pasakei kushliau, su pele tikrai zymiai greiciau aplink apsisuksi nei su analogu. Nors man tai netrukdo lost ir su joystiku…

Su pele tiksliau, nesiginčysiu dėl šito Cha cha bet man patogiau išsidrėbus, o ne susirietus prie stalo Šypsena

kadangi pats turiu xbox 360 kontroleri savo PC, tai zinokit kuslius sako daug tiesos. Per didelis malonumas pliekt su kontroleriu, net fps Šypsena net bet koki geima. Tiesiog azartas

o pelės neina pasijungti? manau ne be reikalo į mašinas montuoja vairą, o ne bobcato rankenas… ir pats užsiimu grafika, tai tikrai žinau su kuriom rankos dalim tikslumas yra didesnis… ten rankų laužymas… o ir pažaist tikrai normaliai neina. tai kaip ten dėl pėlės reikalai? Šypsena nejau nėra? p.s. taip - žaist visiškai nemoku Šypsena