Tokius turiu


Tokius turiu

Turiu tokiu disku komplekta tik reikia baigt restauruot. Priimu uzsakymus siem diskam.Jei daryt tiesioginiam klientui, tai “zvaigzde” galima padazyti pagal automobilio spalva. Tada atrodo dar geriau. Priekis 8,5, galas 10 coliu, R17

Šiaip MB Gerai

Girtas

Apkabinimas

Idomu kaip cia padarius, kad mersas dingtu is nuotraukos, o ratai liktu ŠypsenaAs apie ratus, o Jus apie batus Šypsena

ant keturakio tinka?nieko apie mb neraukiu

o kiek nori jei nepaslaptis Nekaltas sitei pigiau turetu but Cha cha

2 Orangen O kodel pigiau? Kad AMG zenkliukas yra? Sitie yra dar idomesni, nes yra visiskas ekskluzyvas. Gamino GOTTI (Prancuzija), o ant disku parasyta axia (toj vietoj kur AMG zenkliukas) Is viso labai keistai skamba, kai zmones sako, kad nusipirko tikrus AMG ar Lorinsel diskus. Nei viena tiuningine firma negamina disku, paprasciausiai uzsako gamintojam.Todel ir gali sutikti ant Lorinsel disko parasyta RONAL Šypsena Arba AMG (is mano nuotraukos) tai paprasciausi RH, tik, kad AMG zenkliukas isgraviruotas. Reiketu vazineti diskais ne “tokiais kaip pas kaimyna”.Juk automobilius tiuninguojam, kad issiskirtume is minios, o ne susivienodinti, tai kodel ieskom AMG o ne panasaus dizaino ,bet kito gamintojo,arba isviso nestandartiniu disku (ne tokiu kaip pas visus) Kodel tokiais diskais negali buti mano axia??? Uzspakliuot si zenkliuka ir isgraviruoti AMG tai kaip du pirstus, bet tai bus ne standartiniai, bet vis tiek daznai matyti AMG. Tegu mano diskais AXIA vazineja issiskiriantis zmogus!!!

Hmmm. Man ant 124 reikia… Drovus

2 shropna O ant NISSAN nereikia Šypsena124 yra labai daug ir ivairiu. Standartiniai manes nedomina, taigipasiulyt negaliu nieko, nebent Tavo 124 yra toks, nuo kurio tie AMG ir nuimti. O buvo jis pustais (originaliai) sparnais, variklis berods 8 ar 10 cilindru, variklis 5 ltr, gale tik dvi vietos (tarpju baras), na ir visi navarotai.

Tai neber mano Nissan… NežinauEch, geras busas buva GirtasSu 124 260E varineju…

tokia ta jau lietuvos rinka Cha cha