tokias kaip MAM,reiketu...

tokias kaip MAM,reiketu…

Ta MAM po galais,
Sukaposiu gabalais!
Turguje gerai parduosiu…

ir vel prasideda: rashyk taip, rashyk anaip, taip nerashyk, o taip tai jau ishvis gal padalshe nuo chia varyk…

mane paskutinis acakymas uzhkabino tikriausiai todel kad pati esu ne ish tu trumpai shnekanchiu.

nepatinka skaityt, per daug, per mazhai paveiksliuku ir baisiai jau sunkiai atpazhystamos raides – neskaitykit, ignoruokit, praleiskit, ebt nesikabinekit, bo prie visu absoliuchiai chia galima rasti del ko prisikabint. tuo jus (mes? Šypsena ) ir ydomus…

peace,

hau

MP tu geriau atkreipk demesi i tuos, kurie cia lenda su tokiais "intelektualiais" topikais kaip "ieskau panos sexui" ar pan. :wink:

4MP:

  1. kas yra y tema?
  2. kas yra ne y tema?
  3. kodel is visu, kurie cia raso y tema ir ne y tema, issirinkai mane?
  4. ka reiskia "kad ir koks skelbimas"? cia yra skelbimu tik isrinktiesiems?
    5 ar tureti savo nuomone yra blogai, ar turi ja laikyti uzsislepus ir niekam nesakyti?
    6 ar tave apskritai nervina merginos, kurios supranta tiek pat kiek tu, ar net daugiau uz tave? tada neturiu su tavim apie ka kalbeti.
    7 ar merginos turi nesikisti y "vyru" sritis - mashinas, F-1, etc, o diskutuoti apie katinus ir puodus? jei taip, irgi neturiu ka tau pasakyti.
  5. vsa gyvenima vertinau zmones, kurie nebijo pasakyti ka galvoja, netgi jeigu ju nuomone nesutampa su mano, manes vertas priesininkas - beveik draugas.man labai gaila, jeigu tu galvoji kitaip.
  6. zmoniu paziuru bei pomegiu siaurumas, mano nuomone, yra pats baisiausias dalykas, be to, ypatingai budingas musu visuomenei, todel visai nesistebiu kai visus nervinu (nepergyvenk, tu man ne pirmas sitai pasakei).
  7. kiekvienas turi savo nuomone ir laisvas ja pareiksti. todel nepyk, jei as ir toliau elgsiuos taip, kaip noriu, bo as taip megstu elgtis.
  8. atsiprasau, kad tiek prirasiau, bet prasiejau per baltajy pesciuju tilta, ir ikvepimas pagavo Šypsena
  9. moralas - paprastai blogybes yra pilkos ir nematomos, dazniausiai pasislepe uz kitu nugaru, bet nukencia paprastai tie, kas ryskiausi ir stovi priekyje, bo jie geriausiai matomi. keisk prioritetus. Peace, bratha.

Brgds

MA