Titulinis

Titulinis

Kodel is titlulinio dingo nuoruodos i naujausiai parasytus dienorascius?

todel kad visi isejom alucio gerti…

skanu Cha cha

Cha cha

gražus želės gabalas Cha cha

Tas su 3Dsmax’u tai … na, nenoriu nuliūdint, tačiau reikia dar įdirbio. Aš su MAX’u jau kokie 5 metai žaidžiu, dabar darbą su juo gavau, tai reikia labiau stengtis. Patarimas vienas: nenorėk nieko labai greitai padaryti - š… gaunas. Būna, kad prie 3sec. darbo pasėdi po 15-20 valandų. Tiesa, jei čia darei ledo kūbiką tai uždėk jam water2.jpg tekstūrą iš standartinių MAX’o tekstūrų bibliotekos, opacity nustatyk apie 90 ir dar noise modifikatoriu užmesk (x,y,z,~30) turėtu fainiai atrodyt Šypsena

ir tu ir piesiniai tavo Cha cha o kaip tau ash ir mano darbeliai Cha cha ?

Čia aš gražus ar piešiniai mano? Cha cha

Vycka_Sco grazus Šypsena as tai dar kai naujoke ant 3ds_max tia zinaj o ir siaip ne tokis stilius pas mani tu i mano dienorasti paziek ten su coreliu daryta bet psichodelika Cha cha

Matos kad 10min. darbas ŠypsenaPas mane dienoraštyje pažiūrėk. Ten po 5h. sėdėta Šypsena

cia ledo kubiukas. 3ds_maxu daryta Šypsena materialas refraction, ice .fonui wood Šypsena kubo dydis mazdaug 50x60 , nepamenu Šypsena segmentu visur 50 Šypsenapadarytas per 10 minuciu. aj dar + 2 omni light

jo cia bambonke Cha cha

Jei neklystu dėjai stačiakampį gretasienį maždaug su 15 segmentu aukšiui, pločiui ir storiui. Po to MeshSmoth (iteration0) tekstūra metal tipo su refraktu. Fonui Wood tekstūra. ŠypsenaPanašiai? Mirkt

chia saldainis? Liežuvis