Tinklapio apsauga

Tinklapio apsauga

Aš kuriu tinklapį noriu apsaugoti slaptažodžiu. Nu pamėginau …bet įsivaizduoju kad laisvaj gali nulaužti kas nors… pamėginkite jej nulaušite parašykite… ir tada mėginsiu taisyti sawo klaidas… tiesiog noriu geraj apsaugoti…padėkite… tinklapis: kudaba.ten.lt

ne namie … neturiu linko … ten visas aprashymas kaip tinklapio passwordus lauzyt … bet tai nelegalu del to tema ne IT klubuj

bet paprastas žmogelis( nežinantis )neįsibraus į mano tinklapį??!

banga Su javascript tikrai neapsaugosi Šypsena

Kaip atspėjai??? Be to, su kuo galima rimtaj apsisaugoti? P.S. …tik parašyk kaip atspėjai…

ant kaktos tau parasyta …

Nu ant kaktos tai jau neparašyta… jej rimtaj , taj rimtaj! Su kuo galima apsaugoti???

jei gali parašyk ir kur ta java scripta parsidownloadinai. dėkui

isibraus, ten viskas kaip lamai parashyta … net kur proxy susirast ka spaust ir kada

“View source” padarai, ir matai Šypsena Ten lygiai taip gali pažiūrėti ir kur veda sėkmės atveju - gali ateičiai tiesiai tą urlą surinkti (kad “nevargtum” kai slaptažodį autorius pakeis). O jei nori rimčiau - naudoji apsaugą iš serverio pusės: pvz., .htaccess, arba programuoji pvz., su PHP.

Start -> run -> notepad -> Open -> freewebs.com/coolpro/index.html Mirkt Cha cha enjoy Nori normalaus password’o uždėjimo - daryk su php, php.lt netgi kažkur buvo man rodos parašytas skriptas Cha cha

javafile.com/password/pass1.php ten visokių skriptų yra… bet aisq tekta “sveiki atvyke” ar ka nors panašau rejk pačiam pasidaryti…

O Dreamweaver’is tam tinka? Nes kaip suprantu FrontPage’as tai tikrai tam netinka… ir be to kas geriau FrontPage ar Dreamweaver tinklapių kurimui…?

ačiū, kestutizz Taip

Kuo įrodysi, kad paminėtas puslapis yra Tavo. Taip elgiantis bet kas gali nurodyti, bet kokį puslapį, kad bandytų nulaužti. Laužimasis į puslapius draudžiama veikla IT klube ir nėra toleruojama. ------------ Lyg ir nemeluoja vaikiščius, kad jo šis puslapis

Aišq nemeluoju…