Tinimas

Tinimas

man prieš pora metų buvo inkstų uždegimas, tai nuo tada, kad ir jau neskauda, bet vis ryte biškį ištinus būnu. Kažin dėl to reikia eiti pas gydytoją? Jei šiaip jaučiuosi normaliai? Nekaltas

As irgi esu linkusi greitai tinti.Tai as kaip tik stengiuosi 1.gerti kuooo daugiaauuau skyyysciu ( butinai!)2.jokios druskos, konservu, sultiniu su druska!.3.vartoti kuo daugiau kalio turinciu produktu( bananu, bulviu, agurku, arbuzu).pries miega neprisivalgyt.man tai padeda.gal ir tau pades. Šypsena

buna,kad sergantys sirdies ligomis zmones tinsta.na, arba gal su inkstais kas negerai

Pritariu, tai gali buti kalta sirdis. Trukstant kalio ir magnio buna, kad skysciai nepasalinami is organizmo. Taciau gali buti ir su inkstais problemos, taciau joms esant dazniau lydimi skausmai, temperatura, pakiles kraujospudis… Arbatos slapimui skatinancios neuztenka, reikia papildomai vartoti diuretikus, na, slapima varancias tabletes, taciau geriau butu, kad jas skirtu gydytojas.

aciu Apkabinimas

Inkstu ir sirdies ligomis sergant tinstama, bet ta tinima nelabai sunku atskirti. Tai ne visada yra 100 proc teisybe bet: Jei paspaudus istinusia kuno vieta lieka duobute, uda ir paodis kietoki, tai jau sirdies likos (pav nepakankamumo pozymis. Prie sirdie ligu dar odos spalva yra kiek pakitusi - siek tiek su violetiniu atspalviu. Jei oda ir paodis elastingi, minksti paspaudus dobutes nelieka - greiciausiai tai inkstu liga. Bet tai nera labai objektyvu.

neobjektyvu

Vartoju labai mazai skysciu,bet pastoviai istine kojos,rankos,akiu vokai.Diena siek tiek atslugsta.Sakoma jog inkstai blogai dirba,sulaiko skyscius.Bet kodel nieko nejauciu,ju skausmo Nekaltas Tiesa,vartoju arbata slapima skatinancia,bet ne motais.Gal cia kokia kita lyga slypi ir kokius vaistus tureciau dar isbandyti? Nekaltas.Aciu.

siūlyčiau apsilankyti pas daktarą konsultacijoms ir, jei prireiks, gydymui. nors man atrodo, kad čia vis tik inkstai kalti.

O kokiu nors dietu ar kokiu kudinimosi proceduru neatlieki?

neatlieku,o tureciau Nekaltas?

Nezinau ar turetum,bet nors aisku,kad tai niekaip negali but susije.Kreipkis i gydytojus kurie atliks reikemus tyrimus ir paskirs jei reikia koki gydyma.Inete tau kazin ar kas pades profesionaliai,greiciau nugydys…

aciu,man atrodo man tikrai arteja galas,kazko jau daug ligu siais metais isryskejo Nekaltas