Tingiu!ka daryt?

Tingiu!ka daryt?

Greit jau anglu egzasPavargęsLiūdnas, o ash taip tingiu kazhka daryt,gal kas patars kaip prisiverst ir apskritai,nuo ko pradet?..Lygtai neblogai zhinau,bet maza ka…visgi viskas su laiku uzhsimirshtaNežinau

Pas mane tas pats…niekaip negaliu prisiversti saves sesti ir ruostis anglu egzui, bet jau pirmadieni reikes butinai sesti, kad ir kaip tingeciau…Linkiu ir tau stiprybesJuokiasi

man irgi labai kazkaip dar nesinori prisest, bet jauciu ryt reix pasikartot laisko rasyma, nes labai jau primirsau sita dalyka…Nekaltas

[quote]Žiūriu ne viena aš tingiu… Juokiasi

Wienintelis pasiruošimas anglų egzaminui - poilsis Cha cha [prie wandens kur nors …;]

geriausia nieko nedaryk,geriau varyk prie ezero su draugaisMirkt

nesimokykite… kitiems nuo to tik geriau Cha cha
pats anglu klb egzo nelaikau, tai man visiskai neidomu, kaip kai kurie is jusu ji islaikysite, bet noreciau, kad ievOSKA kuo geriau pasirodytuNekaltas
ievOSKA eik ruostisMirkt

as irgi tingiuNekaltasNustebęsNežinau

sakot nesiruosht?..juokautjat!!! ash vienoj pamokoj pabuvau ir apstulbau,neatsimenu net kaip laikai sudaromiPavargęsPavargęsPavargęs

As laiku niekad nemokejau ir man dzin, is gramatikos nieko gero nesitikiu, nes nemoku…Liežuvis

patarkit kaip ruostis?..As gal ir netingeciau, bet kad nezinau uz ko griebtis.Laikus jau kartojom schulej. Laisko ir paragrafo rasyma tai taip Taip, bet ka daugiau?? Nekaltas

sakau filmus originalia anglu kalba ziurek…bus listeningo pakartojimas…TaipCha chaCha cha

gaila, bet pas mani ju nerodo, rodo tik BBC ir travel channel. Tai tuos ir ziuriu. Cha cha

Man irgi ragai su anglu. Nors nusauk, bet nesimoko visai ir noro nera. Vistiek duos egzamine tai, ko nesimokei LaimingasKazkaip reikia prisiversti Pavargęs

As irgi labai tingiu kazka kartoti, nors kai pagalvoji, tai labai daug atrodo Pavargęs
Siandien galvojau pabandysiu laiska parasyti, paziureciau kiek laiko uzimtu, bet - tingiu. Taciau dar ne vakaras Juokiasi

pradek nuo gramatikos, pavyzdziui…nuo laiku…ar pn.
as pernai taip dariau…
ten daugiau ir neapsimoka nieko mokytis, kiek prisimenuŠypsena
dar gali formal laisko frazes pasimokint…
o visa kita…savaime…
sekmes!

nu kad man ir atrodo,kad neverta mokytis,nes 1. jau velu kazhka mokytis,2. kas ish to,juk kaip duos vel,kaip per istorijaNežinau

jau kaip as tingiu mokytis tai ne tas zodis…nebegaliuLiūdnas nu nebegaliu, man jau viskas nebesimasto visiskai jokie mokslai , as jau uzuodziu vasara ir labai jau norisi kur nors prie ezerelio ar siaip kur Tūsas, bet tik ne namieNe!tik ne su anglu!! nebegaliu Baisu Pavargęs. galetu visus egzus kokiu menesiu anksciau padare, tada dar saulyte taip nekaitino ir gal butu didesnis noras mokytis. o dabar viskas…nebegaliu Žliumbia, o dar informatikos egzui teorijos da figa Pavargęs…nu jo reikia knygutes eit grauzt Kanda noriu miegot, o ne mokytisNežinau

we trust in god