tilpo?


tilpo?

Taip

valgėt dviese su žmona?

Ne niekaip, pavaisinom dar ir uosviene ir ryt pietum drauge isidejo tris gabaliukus ir vakarienej liko Cha cha cilekas Gerai su draugu kortele dvi tokios seimynines 29.90 Gerai

kazkaip nejuokinga Ne

kazkaip man tai neskanu picos isinesimui…ateini kavinej pavalgai o jei namie tai pats kepiesi pasidarai tesla, viska susipjaustai ir pasidarai kokia tik nori ir dar skanesne uz tas cili picas Šypsena)

karoli kas belieka, su meiluze ner laiko pavalgyt Cha chaburned, sita atveze per 12min, pats net nesupratau is kur jis cia Cha cha dar siltos Girtas

cileko picos Veeejau Charlie skanesnes, pica jazz tik ne cili Cha cha

man jos kazkoki savotiska skoni turi ir labai jau nepatinka man jos…isvis cili picerijos nepatinka…geriausia berneliai Cha cha

remigis, neber jegu Ne

jau kebabas man skaniau uz pica Cha cha

nu pica jazz Blogai blogiau nera

tokiu maistu nepiktnaudziaujam, geriau pasigamint

Svedijoj pirkdavom pas libanieti toki. 100 skr (apie 36lt) pica, 5 cm storio, tai dviese su alum uzsigerdami, vos suvalgydavom. musu kraste neteko matyt, tokio dydzio picos, uz tokia kaina…

ble kaip picos noriu Liūdnas

atvaryk ,da r liko Cha cha

nu del picos skonio kaune,tai milanas ir jazz studentu miesteli Girtas

jazze skanu, bet baisiai brangu. Skaniausios picos, bent jau man, yra pas paolo. Cili picoj irgi skanios, bet ne tiek skanios, kiek pas paolo. Ten vien padas kiek duoda, plius padazai skaniai pagaminti, o ne pirktiniai.