"TIKSLAS"

"TIKSLAS"

Gal kas nors iš jūsų yra skaitęs knygą “TIKSLAS”. Tai knyga apie bizni ir t.t. Kokie atsiliepimai? GeraiBlogai?

Man dar neteko skaityti, bet destytojai giria.

Skaičiau visas tris. Šiaip jose pasirenkami keli dalykai ir visaip jie nagrinėjami. Kažko labai super neradau, bet pasiskaityti vietomis buvo įdomu. Pirmoji knyga labiau orientuota į gamybą, antroji į problemų nagrinėjimą ir jų sprendimą, trečioji apie IT įmonėje ir pagal tai kintančius darbo principus. Knygos labai lengvai skaitomos, nes parašytos ne kaip vadovėliai, o kaip romanai, kur pykstasi, kalbasi, džiaugiasi ir išgyvena žmonės, kur keičiasi gyvenimiškos situacijos ir t.t. Visą tose knygose dėstomą teoriją būtų galima sutalpinti į kelis puslapius, tačiau perskaitęs tuos puslapius turbūt tuoj pat pusę jų turinio pamirštum, o kitos pusės iki galo nesuprastum. O knygose ta teorija nagrinėjama iš visų pusių, po kelis kartus ir gan įdomiai, todėl ji gerai įstringa bei visuomet yra aiški. Jei visi tokie vadovėliai būtų, tai man mokintis turbūt nebūtų nuobodu. Cha cha

Gal inete kur yra?

man irgi sia serija patiko.
beveik tas pats kaip nuvaziuoti i kokybiska seminara. (cia as apie skaityma ir nauda)

Skaiciau pirma ir antra. Man patiko. Noretusi padiskutuoti ir pritaikyti praktiskai, kol nepasimirso Goldrato teorijos esme.

Ir as skaiciau, patiko Gerai

is principo teisingas palyginimas, man ir panashus jausmas buvo.

Pirmąją "surijau" per kelias valandas, antrąja jau kelintas mėnuo kankinuosi, o gal tik todėl kad laiko labai didelis trūkumas…

Apsritai - vertingas dalykas ir kainuoja mažiausiai 1/2 mažiau nei seminaras Šypsena

mhm. as irgi visus tris tikslus isnagrinejau, paskui dar interneto svetaineje ju buvo simuliatorius pagal pirmaja knyga su butelio kakliukais. tai dalyvauju konkurse, nes surinkau maximuma kiek imanoma buvo, bet labai lengva buvo, todel manau, kad naujos toyotos man neduos (bet kam jos ir reikia Šypsena)

taip pat labai patiko "kritine grandine" apie projektu valdyma. daug taikliu pastebejimu buvo. gal net daugiausia naudos man dave.

kas dar neskaite sios serijos, rekomenduoju visiems paskaityti, bet geriau tik tuomet, kada yra darbo patirties, nes tada labai lengva atpazinti "tuos skausmus" ir rasti ju sprendimus.

Va, visai pamiršau apie to pačio autoriaus knygą “Kritinė grandinė”. Niekaip neprisiruošiu perskaityti, bet sako, kad irgi visai nieko. Taip

noriu paskaityt.knygyne rasiu?

bent jau kuri laika tai buvo. pirmos knygos kaina ~55Lt, kitos po ~80Lt pries metus buvo Šypsena vieta - knygynas akropolyje.

pigiau butu per interneta nusipirkti
pvz. http://www.patogupirkti.lt

gera knyga, Gerai skaiciau tik pirmaja dali. kazkas minejo, kad viska galima sudeti i kelis puslapius, kai perskaiciau taip ir buvau padares, susidejau susisteminta esme i 5 powerpoint lapus… kitu neskaiciau, bet butinai perskaitysiu… dabar skaitau Eretikas, tai kito autoriaus knyga, taip pat labai gera… cia akcentuojami ivairus vadybos principai gamybinese imonese… man labai patinka Gerai

apie eretika girdejau labai neblogu atsiliepimu, bet dar neskaiciau.

Skaiciau pirma, seip drisciau pastebeti, kad didziaja dalim viskas jau yra taikoma, bet atkreipti demesi i tokius dalykus visada gerai

Pažiūrėk kada pirma knyga parašyta ir suprasi kodėl viskas jau taikoma. Cha cha