Tikros istorijos2

Tikros istorijos2Šypsena

Štai tokia trumpa istorijukė:
Aidaho valstijoje, J.A.V., turistus vežusio mikroautobusui sutriko stabdžių veikimas. Nelaimei, autobusiukas važiavo gana staigiu nuolydžiu, tad vairuotojas, pamatęs, kad stabdžiai neveikia, tiesiog iššoko. Rezultatas gavosi toks: vairuotojas, iššokęs iš važiuojančio mikroautobuso, trenkėsi galva į šaligatvio kraštą ir užsimušė, tuo tarpu be vairuotojo likęs mikroautobusas dėl variklio stabdymo sustojo už poros dešimčių metrų. Nei vienas keleivis nenukentėjo


1965-aisiais J.A.V. ir Kanadoje įvyko didžiausi istorijoje elektros sutrikimai. Kai kuriuose miestuose elektros nebuvo kelias paras. Praėjus 9 mėnesiams bendras šių šalių gimstamumo rodiklis padidėjo beveik dvigubai.

Cha cha

Nekask kitam duobes, nes pats ikliusi, vairuotojas nukentejo, o keleiviai ne Juokiasi
Reiktu Vatikane isjungt elektra Cha chaApkabinimas

Na ir tavo mintysApakęsNekaltasCha cha

Geras Juokiasi Vatikane gal ir reiktu ishjungt elektra, bet Kinijoj, reikie, kad ji butu visuomet ijungta Cha cha

Pakomentuočiau taip:

  1. Tikriausiai keleivinių lėktuvų pilotai neturi parašiutų todėl, kad nešokinėtų be reikalo.

  2. Silpnai išsivysčiusiuose arabų kraštuose striuka, matyt, su elektra yra. Kainuoja brangiai, o žmonės biedni. Užtat jų daug.
    Tiesa, nežinau, kokia ten padėtis Kinijoje. Gal jiems šviesa netrukdo.

Šypsena

geras GeraiJuokiasi

Na taip Taip dievas nubaudė Šypsena ir apdovanojo Cha cha

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

dievas uzjunge elektra, bet ijunge vaiku gaminimo masinaJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Reiktu ir Lietuvoj isjungti elektra…

nera to blogo kas neiseitu i gera…Cha cha

Noreciau ir as tokia sena istorija paporinti…
Moralas butu toks: negailek zoles broliui savo :s

Kitados vienam kaime gyveno gobshuolis, kuris kaimynu pakviestas pusti, mieliausiai eidavo, bet pats savo zholes gailejo, niekam ne dumo neduodavo, vis kaip nors ishsisukdamas.
O tam kaime po trim uksmingais azhuolais stovejo Vaizhganto altorius, apsuptas shvento kanapiu sodo, kuri visi kaimo zhmones bendrai prizhiurejo, nors kiekvienas dar turejo ir po savo atskira kanapiu sklypa. Taigi kiekvienu metu rudeni nurinkus derliu ir shvenchiant Ilgiu shventes trechia diena, kuri buvo paskirta dievui Vaizhgantui garbinti, kaimo zhmones atlikdavo apeigas ir bendrai surukydavo visus svaigiuosius shventojo sodo augalus.
Ir vienais metais priesh Ilgius gobshuolis jau nurinkes savo sklypo derliu, labai gailejosi, kad per shventas apeigas jam pusti teks tik dalis shventsodzhio gerybiu. Nusprende jis vienas viska supusti, sutemus vakare slapchia nupjove visas shventas kanapes, per nakti pirty ishdzhiovino ir ryte jau tekant Aushrinei, liepei zhmonai tomis kanapemis krosni pakurti, o pats, ant stogo uzhsikores, galva i kamina ikisho ir trauke dumus, kol zhmona viska sukureno. Tris dienas ir tris naktis jis pakvaishes, visus apylinkiu zhmones ir netgi monus, kaukus, laumes bei velnius gasdindamas, kloniais ir kalvomis, laukais ir shilais, vandeniu ir medzhiu virsunemis lakste kaukdamas, spiegdamas, zhviegdamas, kvykdamas ir riaumodamas bei visokias kitokias baisybes ishdarinedamas, kol krito negyvas. Gobshuoli belaidojant, priejo prie kapo kazhinkoks zhilas senelis raudonomis akimis ir pratare:

  • Kas puchia, tas tepuchia saikingai. Nes kada tai, kas skirta po truputi, ish gobshumo ar noro patirti dideles laimes ir smagumo, esti suvartojama viskas ish karto, tada patiria nelaimelis savo kailiu pasekmes. Ir tesidziaugia jis, jeigu atsiperka tik trumpa kelione i dausas ar pozhemio karalyste, o po to vel prabunda. Ir esti pats kaltas, jei ishkeliauja suvisam, ar lieka gyvas kunu, bet ne dvasia visam likusiam savo amzhiui.
    Taip pamokes, nutilo senelis ir nuejo. Tik tada, kai jis jau buvo ishnykes ish akiu, susiprato zhmones, kad tai buvo pats Vaizhgantas jiems pasirodes.

Kietas Kietas Kietas Kietas Kietas Kietas

tas gerasCha chaCha chaGerai

Tiesa Taip Cha cha

GeraiŠypsena

Gerai

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Nu ir vairuotojasNekaltas keleijvius be prieziuros paliktCha cha

Juokiasi