Tikite atsitiktinumais?

Tikite atsitiktinumais?

Kam jais tikėti ar netikėti-YRA jie

ghm…gal tais atsiktinumais ir nelabai tikiu…siek tiek daugiau tikiu,jog visi tokie atsitikimai yra likimo patiestas kilimas…

visiskai pritaariu, kad gyvenimas tei atsitiktinumas.NekaltasLaimingas

As taip pat,netikiu atsitiktinumais.I kiekviena situacija mes einame patys.Einame stabiliai,planuotai,zinodami ka darome,kuo rizikuojame ir ko galime tiketis,jei kas nors issirutulioja pagal
nesekmingaja plano dali ir staiga viska reikia keisti,sakome - tai
atsitiktinumas,tik patys gerai zinome ,kad tai nera tiesa.Pripazistu ,tik viena atsitiktinumu rusi,tai loterija,nors ir tai pirkdami bilieta ,juk tikimes islosimo…

Ne netikiu)

kiekvieno mūsų supratimas apie tą patį yra toks individualus, tokas savitas, kad Baisu ojojoi: vienam priimtini tik apgalvoti, pasverti sprendimai, žingsniai ir niekad nesutiks su tuo, kad ‘gyvenime reikėtų išbandyti daugiau, kiek tik įmanoma spėti…’, o kitas tais bandymais tik ir gyvena Nekaltas Tūsas Nieko neplanuoja.
Nenoriu pasakyti, kad pusė žmonių plaukia pasroviui. Tiesiog jie naudojasi kiekviena pasitaikiusia proga: yra noras eiti į kairę - eina…

gyvenimas tai ir yra atsitiktinumasŠypsena paklausk savo tevuNekaltasKietas

Sakyčiau, visas gyvenimas - atsitiktinumai. Arba ne…? Kai dabar pagalvoji,kas nuo ko prasidėjo - Apakęs Baisu juokas ima. Ištikrųjų, daug kas atrodo šiaip,nuo nieko, atsitiktinai: ėjau…užėjau…susipažinau …ir likau su juo Nekaltas it t.t. Kažkas ‘ant durniaus’ pasiūlė aferą, o aš - hmm, atrodo, juokais sutikau - tai pekeitė mano gyvenimą…Arba atsitiktinai perskaičiau skelbimą ir…nuėjau … įsidarbinau nė neapgalvojus, kas tai per darbas, kad tai visiškai ne man…

O jums kaip? Buvo, yra? Daug planuojat, svarstot? Tikit atsitiktinumais?

ar kaip?!Cha chaCha chaCha cha

Crown- o Tu galvoji Visa Tai vyksta atsitiktinai?..
atsitiktinumu nebuna.As taip manau …

Ėjau, dirbau, valgiau. Ir numiriau. Neplanavau.

Aš kažkada irgi atsitiktinai užėjau, susipažinau, palikau.
O šiandien turiu dar vieną progą be tos, kurią visi švenčia - savo nepriklausomybės praradimo akto pasirašymo gedulo ir vilties dieną.Drovus

Aha, galvoju, kad atsitiktinai. Aš atmetu visokius likimus ir šiaip filosofiją. Norėjau sužinoti, kiek žmonių gyvenimą planuoja ir svarsto, ką jam ir kaip jam daryti, kas jam apsimoka, kas ne ir pan. O kiek žmonių tiesiog nesvarsto, o eina…

Greiciausiai tai…likimas. Turiu omeny, kai sutinki zmogu, ir be ilgesniu svarstymu supranti, kad jis Tavo antroji pusele Drovus
Kas link "ispardavimu", NEpasiduodu pirkimo manijai: didesnius pirkinius suplanuoju is anksto, kitaip kisenese svilpautu vejai Cha cha
Teko ir man dirbti tokius darbus, apie kuriuos net NEpagalvojau. Kaip ir tai, kad vos ne is vakaro susikrovusi lagamina atvykau i sali, kurios NEmegau, NEmokejau kalbos, bet, paradoksas - uzsilikau, ir jau matyt kad ilgam, teisingiau…su visam Nekaltas

susuktai tu čia parašei. Imk kad nori ir suprask, kas pagal Tave ‘ar kaip?!’ Nekaltas

gal nereiketu tokiu dalyku vadinti atsitiktinumais.
Gal tai sugebejimas operatyviai ir adekvaciai raguoti i aplinka.Nekaltas

Gal ir taip, adidas01… Nekaltas

Gal buvo lemta Tau taip,
Jei tau dabar gerai puiku

Ginger Gėlė, hmm, matai kaip gaunasi - lieki svetur Liūdnas, o norėjai tik pabandyti, tik prasiblaškyti, tik užsidirbti, tik pamatyti …