tik po 1? o kur su Eziu?


tik po 1? o kur su Eziu?

cia turbut kokioj atsilikusioj saly, kur tik po 1 telefona visi turi ir nenaudoja Pildyk ir Ezio.

Vieno telefono užtenka pilnai Gerai.Dabar tris turiu, labai nepatogu.

Nx tiek?

Gerai

Vienas asmeninis, vienas darbinis ir vieną tikrinu ar gerai veikia.

o ka, buna, kad iphone blogai veikia?

Trys eriksonai ant stalo voliojasi. Vienas knopkinis, dvi xperios. Bet visi dar SonyEricsson Šypsena Sugebėjau dar pasiimti Arc S su SE užrašu, nors eriksonas jau buvo kaip pusę metų parsidavęs.

Iš visų tik iPhone gerai veikia. O va Android, kurio techniniai parametrai (skaičiukai tiksliau) geresni už iPhone 4 tai lagina visame kame Kietas Taip.

Cia gal fotke daryta pries koki egzamina ? Juokiasi

ponaiti =, Android yra ne tlefonas, o operacine sistema. Nepainiokit Mirkt Ir skaiciukai ne OS priklauso, o gamintojui Mirkt

zhee, tiesiog Android kaip operacinei sistemai reikia daug daugiau resursų, kad veiktų taip sklandžiai kaip iOS. Palyginimui - 2 branduolių 800 MHz procesorius prieš vieno branduolio 1 GHz, 786 MB RAM prieš 512 MB Taip. Nu gerai, bet nepainiosiu - Android veikia lėčiau negu iOS, dauguma programų stringa šioje OS, pati vartotojo sąsaja stringa netgi.

Taip, tu visiskai teisus, Porche tikrai ryja daugiau kuro, negu Lada. PRIZADU!

Tai taip išeina, kad Android’ui reikia dvigubai daugiau resursų, kad veiktų sklandžiai?

kodel dvigubai? kodel ne, pavyzdziui, milijona kartu daugiau? Android yra OS, o veikimas priklauso nuo gelezies. Juk ne visos masinos su 1,8 litro varikliu vaziuoja taip pat. Net jei arkliu skaicius vienodas. Be to OS, skirta veikti paciuose ivairiausiose irenginiuose, naturalu, kad reikalaus daugiau, nei OS, pritaikyta tik vieninteliam modeliui. Jei reikia Android, pritaikytos konkreciam modeliui maksimaliai- ieskom custom ROM. Be to- Android yra gerokai lankstesne ir funkcionalesne. Ir turi funkciju, kurios i iOS SPECIALIAI NEIDETOS butent tam, kad iOS veiktu sparciau. Kam reikia Lados- renkasi Lada. Kam reikia daugiau- renkasi daugiau.

O kodėl konkretus modelis neįrašo konretaus OS ROM’o, kad veiktų normaliai. Šūdą įkiša ir viskas Kietas. Svarbu Android.

geras klausimas