Tigrinukas

Tigrinukas

Uj, koks snukYs neužpildytas…

Kaip tigro spalva,tai man LIUKS Girtas Bet galva tai nelabai,kaip Eolo_arfa sako snukis labai siauras ,palyginus su smegenine dalim ,na ir aisku akys sviesokos ,nors tigram,tai daznai pasitaiko MirktAr cia nebus is Victory veislyno ,patinukas,kur dabar JAV nemazai pasireiskes ? Nekaltas

Ausys ir jų įbedimas Gerai Raukšlių,- nerasta ( nu gerai, tarkime dėl margo kailio nesimato). Spėju, kad ir uodegos pasodinimas nesėkmingas…

Jis is Meisterhaus - kiek supratau, viska paskutiniu metu MidWeste sau susisluoja, kur beitu:meisterhaus.com/pjbasenji.htm

O uodega tai konkreciai 5 minutes kilnojo, kol sitaip suraite Nekaltas

Man is viso snukis - siaubo filmas, o tigrinis rastas tai vienas is graziausiu matytu. Ant galvos rauksliu nera visai. Na, tas pats daznai buna ir su vietiniais RR - lygus apvalus kausas kaip pas koki labradora.

victorybasenjis.com/jax.htm pagal mane tai sitas Taiparba jo brolis . Jo tevas man tikrai neblogas ir jo vaikas yra Europoj,demesio tikrai verta kalyte,bet sitas man ne toks vykes varijantas ŠypsenaTaip it yra to pacio tevo tik kita motina.Siai stoijkej jis man patinka ir judesys geras Šypsena

Ne, nes stai rezultatai:royjonesdogshows.com/Results/ElginSunResults08.htm Markuote nerealiai panasi! B 15 CH Meisterhaus Xecutive Decision. HP18018902. 10-31-2005. Breeders, A. Tad Brooks & Julie L. Jones & Kathleen A. Jones. By CH Meisterhaus Politically Correct & CH Jasiri-Sukari Fire-N-Lines. Dog. Louis V. DiBello & A. Tad Brooks.

Uodega reikėjo prieš parodą, ant “biguduko” susukti, pageidautina 1,5 oboroto Cha chaĮdomu, kaip atrodo šio šuns riešai? Ar jie nėra laisvoki?