Tiesiog dailus geris ;)

Tiesiog dailus geris :wink:

kas ce per mada tas zodis GERIS? Nekaltas gal geriau: Tiesiog daili masina? Juokiasi

nzn kas per mada, tiesiog kas grazu tas gera, ypac kai megstama Mirkt

Grazus, tik suzeminti reiktu Mirkt

koks gali buti GERIS, jei jis vadinamas paciu nepasisekusiu ford modeliu Juokiasi

mariuzs, patvirtink savo zodzius Mirkt

gandai gandai Nekaltas

gandai nebent gali sklandyt apie 95-98 skorpus. Cia 1990-1994 metu kartos. Didziausias gamintas fordas europoje, jis nepasisekes niekaip negali buti, nes neturi konkurentu is kitu ford modeliu Europoj Mirkt

EDWX o sitie kalpokeliai Marcus’ui netiktu? Cha cha

tiktu Cha cha tiesa ratai labai panasus i mano, tik cia berods 17 tera ir be palanges gale, kokiu 8.5 colio plocio manau Šypsena

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

va va, kas pasireiske Kietas zmogus, sugebantis paprasyt pinigu uz psl ir info jame kuri rasyta MANO Cha cha

ne uz info, o uz psl. Mirktanyway, tas zaraza dovanu karalius prisilupo denaturato ir nugaiso patvori. Linksmybės

va uz toki tiuninga tai respect!!! skoningai!!! nei per daug nei per mazai!!! graziai atrodo, kad ir fordukas Šypsena

rudziu nesimato Nežinau

Justai, kaip tai ne uz info? tai kur dingai su visu psl? reikejo man visa info persiust ir gali pasiimt ta psl, nu nieko, neliudek, spejau viska nusikopijuot Cha cha o turi dar skorpa?

rasmusen, kreivose rankose ir cinkuota audine puna.

EDWX, o zmoniskai paprasyt info zapadlo butu? MirktBuvo, yra ir turbut dar ilgai bus ta info pas mane. Jeigu kam reikia tai prasom. TaipO scorpa turiu, kaip nekeita butu bet ir nesant scorpu klubo nariu jis puikiausiai vaziuoja. ApakęsGal net dar geriau nei kai bunant klube… Cha chaTurbut labai nuliudinau sita naujiena tave, tu taip nuosirdziai tikejei kad as su juo uzsi3.14sau negyvai. Drovus

Mano skonio skorpas Girtas gal dar reiktu fordiniu RS slenkstuku Mirkt

kokio bb as turiu taves dar prasyt SAVO info? jei litu nori tai pradzioj isitikink ar gali tai daryt Kvankt? Dabar jokios info is taves nebereik, nes ji visa pas mane. O kad skorpas vaziavo ir vaziuos cia ir taip aisku, tik jau maniau kad i lenku fiata iskeitei Juokiasi