The Killers

girdeta kazkur…

aš va kelias tik jų dainas turiu,nes daugiau kaip ir nėra,ot velniai čia žino kaip ten iš tiesų yra su tom dainom,nes kiek žinau yra išleidę iš viso 3 albumus,pas mane tik 1. žodžiu gera grupė…ir pavadinimas nieko visai,ir lyricai įtinka.

man rodos viena albuma isleide,nes dar lb nauja grupe…hot fuss

man somebody told me praeina labai ;]

shame on me

visai nieko Taip

…ash ju tik viena daina esu girdejusi… Nekaltas

Šitą… aš tai jų nesu girdėjus. Kažkaip. Nu flūdinu žodžiu :D.

man killeriai labai patinka. ir visos ju alternatyvos. o ju daina- everything will be alright.

**

**

man shi grupe labai patinka irgi Šypsenamanau,vaikinai nebloga muzika groja Gerai

ne ne bloga, o gera Cha cha

Mhm, kagi, jau (berods) trecia dainos rekomendacija Mirkt fienks Kietas

visai nieko… kvepia senove :slight_smile:

Jenny Was A Friend Of Mine Gerai

and now she’ll be MY friend Cha cha paklausysiu, aciu Mirkt

There ain’t no motive for this crime Jenny was a friend of mine zjbs Gerai

man tai visai nieko bet labiausiai man patinka all these things that i done… nereali

Somebody told me labiau siai patinka

kaip apie tokia nebloga grupe, jusu diskusija cia vangi tokia. nors jie jauni dar, aisku, ner is ko Bibliju rasyt. sako, jie new wave/post punk, siek tiek synth, o tai, kad UK ne viena savaite buvo perkamiausias albumas, tik irodo kad del tokiu grupiu kaip jie, Interpol, ar net nuvalkiotieji Strokes ir pan. hiphopas ir popsas senai nekaraliauja. albumas vienas, labai geras, keista, kad jie is Amerikes, nes per mazai makdonaldais ir doleriais atsiduoda. ironiska melancholija - pats tas. man geriausi - Jenny was a friend of mine Midnight Show Andy, you’re a star.