TEZ-TOUR. Nerealios kainos!

TEZ-TOUR. Nerealios kainos!

Manau vienintele kelioniu organizatore kurioje zemiausios paskutines minutes kainos:
Jus tik paziurekit:
http://www.teztour.lt

Ka manot Apakęs ?

Neatsibodo temų kurt ?Šypsena šiaip aš tai žinau.5* UAI tik 1500 Nustebęs gaila,kad gegužės mėnesį, nes man reik birželį…

Jo, pati pries savaite grizau is Turkijos. Keliavau su Tez tour, skrydis, savaite 3* viesbuty su viskas iskaiciuota maitinimu (taip pat ir visi gerimai for free) kainavo tik 350 Lt !!!Girtas

Nerealu, noriu atgalCha cha

Kurioje vietoje buvai, koks viesbutis? Kaip maistas? Papludimys? Kuriose exkursijose buvai, kainos… Kas gerai, o kas blogai viesbutyje? Aqualande buvai? Kas ten gero, kaina?

Sorry, kad daug klausiu, tiesiog idomu, planuoju vasara vaziuoti, neissirenku viesbucio, taip pat domina info apie nardymo centrus, jei teko susidurti…

pradziai tiek Mirkt

smagu tauTaip noriu i turkija ir as Mirkt

jop!nerealu!mes uz 400 i ISPANIJA skridom…jokiu nusiskundimu.viesbutis ant juros kranto! zinau,jog sitokia kelione jau pabrango 200ajs lituMirkt

Viesbutis Traum. Man patiko. labai gerulis baseinas, net su ciuozykla.
Maistas labai geras. Persivavalgydavau nerealiai. Maisto pasirinkimas didelis.
Viesbutis Antalijos regione, netoli Kemero. Dolmusu (autobusiuku) vaziuodavom i Kemera. Siaip tai viesbutis mazam miestely, kuriam yra mazai kka veikti. Papludimys kaip ir visur- akmenukai…
Mano dienorasty yra foto is Turkijos. Ten ir pliazas, ir viesbutis.
Is exursiju ememe tik raftinga. 2 kartus esu plaukus Marmario trasa. Sita pasirode gan lengva. Nors pries pora metu Antalijos trasa, besileisdama uzsimuse lietuveBaisu
Dar patarciau imtDrovus Turkiska pirti. Siais metai neemiau, bet anksciau labai patikoMirkt
Vandens parke nebuvau, nes teko pabuvot didesniuose parkuose, todel i sita nejau. Bet is paziuros jis atrode irgi nemenkasMirkt
Del nardymo, tai ant kiekvieno kampo yra kelioniu agenturos, jos siulo ir nardyma. Bet Vidurzemio juros dugnas nera toks ispudingas kaip Raudonosios juros. As nardymo neemiau.

Vat tiek, jei kas neaisku - klauskitMirkt

sekmes keliaujantMirkt

Geras, as siandien is Traum grizau Gerai Gerai Gerai Viskas super! Maistas, baseinas, personalas. Siulyciau nepagaileti po 1 $ ir padalinti barmenams Cha cha poveikis stebuklingas Juokiasi
O del ekskursiju, visi skirtingai vertina. Vieniems patinka, kiti spjaudosi. Mes patys buvom issinuomave dzipa ir vazinejom per kalnus, nuvaziavom i toki neturistini miestuka, i kazkokius kaimelius, tikrai rekomenduociau. Visai kitas ispudis. Pamatai tikra turkiska gyvenima Cha cha

Oba geras! beje, kaip sekesi su personalu susikalbet? Nes jie zmogeliai, tik sezono pradzia tai tik turkiskai gerai raukia, nu dar kelias vokiskus ar rusiskus zodzius graibosi. O angliskai tai tik registraturoj sneka.
Jo, patiko man. Is pradziu buvo dave lieva kambari i gatve, tai akutem pamirksejom ir daug didesni i basseina gavomMirkt
Zodziu Turkija rulesMirktCha cha

Kai kurie rusiskai neblogai snekejo, o is kitos puses kiek ten tu zodziu reikia, bira, rake, konjak… Cha cha
Na su kambariais tai kazkaip visiems is pradziu problemu buvo, tai vanduo tulike nenusileidzia, tai duru atrakinti nepavyksta, bet viska labai greit sutvarkydavo. Ir is viso, ten tooooks demesys, i bet koki tavo prasyma, pageidavima ar pastaba. Ech…
Maljorkaxxx, kaip nuotaikos tik grizus buvo? As jau noriu atgal Žliumbia

Oi noriu ir as atgal. Nerealus man baseinasGirtas
Ir maistasGerai. Del susikalbejimo, tai net as kelis rusiskus zodzius ismokau: piva, krasnaja vino, bielaja vino, limon…Cha cha